2023-03-18

„Rodzina na Maxa” - odcinek 3: Życie weryfikuje plany

Barman chce skoncentrować się na Karolinie, nie wchodząc z butami w codzienność jej bliskich. Szczególnie że kiedy planuje zostać u dziewczyny, jej syn notorycznie budzi się z powodu koszmarów. Czy wymyślony przez siostry Leona klaun morderca przegoni barmana z domu i życia partnerki? Czy Sonia i Jadzia zaakceptują wybór mamy i odpuszczą? „Rodzina na Maxa” w sobotę o godz. 21:05.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatgo.pl.

Tatusiek
Chłopaki w barze przezywają i nabijają się z wieczornych planów Maxa, który zdradza, że po raz pierwszy będzie spał w domu Karoliny. W nocy miłosne uniesienia przerywa Leon, wpadając do sypialni z krzykiem. - Miałem zły sen o klaunie mordercy, co mnie gonił po parku! - twierdzi. Za pierwszym razem mężczyzna wycofuje się do swojego mieszkania, kolejnym już tak łatwo się nie poddaje.

Klaun opłacany przez siostry
Sonia i Jadzia otwarcie wypowiadają wojnę nowemu lokatorowi. Max i Karolina nie wiedzą, że Leon jest opłacany przez starsze siostry, aby zakłócał życie miłosne matki. Kiedy prawda wychodzi na jaw, barman nie gniewa się na dzieciaki. Przeciwnie! Uważa je za kreatywne.

Nastoletni stalker
Sprawy się komplikują, gdy kolega Jadzi nachodzi ją w domu. Karolina bierze go za chłopaka córki i entuzjastycznie podchodzi do tematu. - Chcę być wyluzowaną matką - podkreśla. - On jest jej stalkerem - zauważa jednak Sonia. O dziwo Max angażuje się w sprawę. - Nie jestem ojcem, ale niedawno byłem w szkole - przypomina podczas dyskusji o perypetiach Jadzi.

„Kozak w necie, dupek w świecie”
Jak poradzić sobie z hejtem w sieci i nie narobić psychicznych szkód? Babcia bierze sprawy w swoje ręce i nachodzi chłopaka w szkole, robiąc mu obciach przy kolegach. - To ja, Twoja kochana Bunia! - woła na cały głos na boisku i skutecznie odstrasza prześladowcę wnuczki. Czy to kończy rodzicielskie rozterki Karoliny i Maxa, czy wręcz dopiero je rozpoczyna?

„Rodzina na Maxa” - zobacz odcinek 3:

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat