2023-03-11

„Rodzina na Maxa” - odcinek 2: Kolejny krok po dobrej zabawie

Wspólna zabawa, randki, spotkania… zawsze za szybko się kończą. Max pozostaje w poczuciu niedosytu oraz trzymania go na dystans. Doświadczona życiowo i pochłonięta obowiązkami matki Karolina boi się zaufać nowemu chłopakowi. Czy odważy się zapoznać go ze znajomymi i rodziną? Czy to jego się wstydzi, a może ich? Jakie zabawne sytuacje to powoduje, gdy decydują się zrobić kolejny krok?

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatgo.pl.

„Muszę lecieć - nadrobimy” 
Zakochani mają za sobą kilka randek. Miło spędzają czas. Nie brakuje między nimi chemii. Jednak Max czuje, że kobieta zachowuje dystans. Niepokoi go jej stałe znikanie. - Muszę lecieć, to jest coś ważnego - tak kończy się większość spotkań.

Występ teatru amatorskiego
Przy okazji rozmowy z Filipem, Karolina zdradza, że wybiera się do teatru. Nie zaprasza jednak swojego młodego towarzysza. On postanawia udowodnić jej, że też potrafi być kulturalny i dojrzały. Niespodziewanie zjawia się razem z przyjacielem na przedstawieniu, które okazuje się... występem teatrzyków szkolnych. Pociąga to za sobą szereg zabawnych konsekwencji.

Bagaż doświadczeń
Kobieta jest zakłopotana, gdy młodzi mężczyźni przypadkowo wywołują zamieszanie i zostają wyrzuceni z sali. Max wyznaje, że chciałby poznać dzieci i bliskich ukochanej. - Jakbym mógł, to tu i teraz przedstawiłby Ci swoją rodzinie. Lubię Cię i nie wstydzę się - mówi. Ale obawy Karoliny wynikają z innych doświadczeń. Jest sceptyczna dlatego, że nie chce, żeby dzieci przyzwyczaiły się do kogoś, kto niedługo może zniknąć z ich życia. Dziewięć lat wcześniej zostały porzucone przez ojca. Od tamtej pory kobieta unika zobowiązań.

„Ja mam problem z zaufaniem, a to jest skomplikowane”
Zaciekawienie znajomych i rodziny Maxem sięga zenitu. Siostra Julia postanawia na własną rękę poznać tajemniczego chłopaka. Robi przy tym niemałe zamieszanie. Czy bliscy Karoliny zostają zauroczeni barmanem, czy też ich reakcja jest zupełnie odmienna? Jak Max reaguje na problemy partnerki związane z zaufaniem do mężczyzn?

„Rodzina na Maxa” - zobacz odcinek 2:

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat