2023-03-04

„Rodzina na Maxa” - odcinek 1: To nie jest historia jak z bajki

Karolina nie jest już dziewczyną, tylko zbliżającą się do czterdziestki kobietą, która ma swoje obowiązki. Z kolei młody barman Max czerpie z życia garściami i korzysta z przygodnych znajomości. Do czasu... Jak romantyczna noc na szpitalnym oddziale ratunkowym odmienia ich życie? Czy rodząca się miłość da radę pokonać nadchodzące przeszkody? „Rodzina na Maxa” w sobotę o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Randkowe przeboje
Karolina, matka trójki dzieci, odwiedza bar „Plac Zabaw” na randce w ciemno. Spotkanie, na które umówiła ją siostra Julia, okazuje się katastrofą. Poznany mężczyzna rozczula się na widok przypominającej o byłej żonie rukoli. Kolejnym problemem jest zatrzaśnięcie się w toalecie. Jedynym sposobem na uwolnienie jest wyjście przez okno...

Historia Kopciuszka
Zmęczona emocjonującym wieczorem Karolina niefortunnie upada na kostkę, mimo lądowania w ramionach Maxa. Przystojny lekkoduch i podrywacz zachowuje się jak dżentelmen i zabiera ją na pogotowie, gdzie spędzają ze sobą kilka romantycznych godzin. Zauroczony prosi o kolejne spotkanie. - Dasz się zaprosić na drinka? - pyta z nadzieją. - Nie. Dzięki, ale nie - z żalem odmawia dziewczyna. Max zostaje bez numeru telefonu, ale za to z zostawioną przez nią szpilką...

Domowe niespodzianki
Chłopak staje na głowie, aby ją odnaleźć, a kiedy wreszcie mu się to udaje i mają spędzić ze sobą upojny wieczór... dowiaduje się, że wybranka jest od niego starsza o czternaście lat, a jej domniemani „współlokatorzy” to dzieci: siedemnastoletnia Sonia, piętnastoletnia Jadzia, dziewięcioletni Leon oraz eksteściowa - Maria. Co wyniknie z tej zaskakującej znajomości?

„To się nie uda. Ja jestem za młody, a ty jesteś za stara”
Barman początkowo odsuwa się do znacznie starszej kobiety. To miała być tylko dobra zabawa, więc przyjaciele obojgu odradzają wątpliwą znajomość. Czy Max i Karolina znajdą dobry powód, aby pokonać dzielącą ich różnicę wieku? Jaki jest przepis na udany związek w patchworkowej rodzinie?

„Rodzina na Maxa” - zobacz odcinek 1:

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat