2023-03-17

„Rodzina na Maxa”: Zapowiedź koszmaru. „Zrobimy Ci piekło”

Młody chłopak ma duży dystans do siebie i na razie nie zabiega o uwagę córek partnerki. Stawia sprawę jasno, że nie chce być ich ojczymem czy tatuśkiem i interesuje się wyłącznie Karoliną. Sonia i Jadzia mają jednak swój plan, co do układu sił w domu i postanawiają zamienić życie barmana w piekło. „Rodzina na Maxa” w sobotę o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatgo.pl.

Wojna zostaje wypowiedziana
Nowy partner mamy nie zostaje ciepło przyjęty, szczególnie kiedy zaczyna zostawać na noc. Sonia i Jadzia z niezadowoleniem przyglądają się, jak niewiele od nich starszy mężczyzna nie musi się stosować do obowiązujących w domu zasad. Zgodnie uznają, że tak być nie może!

W rodzeństwie siła
Dziewczyny postanawiają uprzykrzyć Maxowi życie i zniechęcić go do dalszej relacji z ich matką. W swoje intrygi wplątują Leona. 
- Wiesz, co masz robić braciszku.
- Jestem zmęczony!
- Leon, za co ci płacimy?
- Chcę podwyżki, to ciężka praca…
- Niech będzie, nasza strata…

W wieczory, kiedy barman planuje zostać u swojej dziewczyny, chłopiec notorycznie „budzi się” z powodu koszmarów. Oczywiście troskliwa mama pozwala mu spać ze sobą i partnerem. Czy klaun morderca „śniący się” Leonowi, na stałe przegoni Maxa z łóżka i domu Karoliny?

Czy Sonia i Jadzia zaakceptują wybór swojej mamy i opuszczą?

„Rodzina na Maxa” - zobacz odcinek 3:

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat