2023-03-14

Joanna Ibisz: W domu Krzysztof tańczy i śpiewa dla dziecka

Żona prezentera zdradza, jaki wpływ ma program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na ich domowe rytuały i wychowanie pociechy. Zwycięzca dwóch pierwszych odcinków 18. sezonu muzycznego show Polsatu w pełni zaangażował się w nowe zadanie. Przygotowania do metamorfoz towarzyszą mu teraz wszędzie, również w domu podczas opieki nad małym Borysem. Jak wyglądają wspólne chwile taty i syna?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Domowe występy
Państwo Ibiszowie przyjęli zaproszenie na internetowy wywiad Macieja Dowbora i jego żony Joanny Koroniewskiej. Jednym z poruszonych tematów był oczywiście program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym występują obaj panowie. Joanna Ibisz przyznała, że przygotowania męża do kolejnych odcinków programu nie ograniczają się do studia tańca i planu zdjęciowego. Również w domu muzyka gra na okrągło, a prezenter tańczy i śpiewa. - To ma też swoje plusy, bo kiedy zostawiam młodego pod opieką Krzysia i ten akurat tańczy, to młody jest wpatrzony jak w obrazek i nie trzeba go zabawiać - mówiła z uśmiechem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

„Czekanie jest najgorsze”
Prezenter przyznał, że w domu taniec wychodzi mu lepiej niż na scenie. - Jestem bardziej wyluzowany. Bo jak w programie jesteś siódmy w kolejce, to czekasz w tym całym anturażu, oblepiony maskami, powtarzasz sobie piosenkę dziesiątki, jak nie setki razy i wchodzisz na scenę na pewnym zmęczeniu - stwierdził uczestnik, dodając, że jego zdaniem najlepiej jest występować w połowie stawki. Z tym że w pracy estradowej najgorsze jest czekanie, aż wszystko się zacznie, zgodził się również jego kolega po fachu, Maciej Dowbor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat