2023-03-13

Mariusz Pudzianowski na torze „Ninja Warrior Polska”

Najsilniejszy człowiek świata w trzecim odcinku siódmego sezonu show. Mariusz Pudzianowski w wymagającym wyzwaniu! Co popularny sportowiec mówi o rywalizacji w programie? Kto jeszcze ma apetyt na zdobycie Góry Midoriyama? Kolejne zmagania uczestników z przeszkodami w „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Zakład z „Jurasem”
W trzecim odcinku sportowego show niespodzianka nie tylko dla miłośników pokonywania przeszkód. Na torze „Ninja Warrior Polska” najsilniejszy człowiek świata - Mariusz Pudzianowski. Czy zawodnik mieszanych sztuk walki, a wcześniej pięciokrotny Mistrz Świata Strongman, ma szansę zostać też ninja? - Będzie ciężko, ale do odważnych świat należy! Ninja kojarzy mi się z kimś takim delikatnym, skromnym, szczupłym, przebiegłym... a ja jestem taki skromny mały hipopotam - stwierdza żartobliwie. Jedno jest pewne, Pudzian tanio skóry nie sprzedaje! Czy uda mu się dotrzeć do końca toru eliminacyjnego i przybić piątkę „Jurasowi”? Mamy nadzieję, że tak, bo komentator przyjął wyzwanie i zapowiedział, że w ramach ewentualnej wygranej strongmana sam spróbuje pokonać tor ninja!

Wielkie nadzieje na finał
Na torze także dzielni nowicjusze oraz weterani toru z poprzednich sezonów, m.in. Mateusz Karbowy, którego widzowie znają aż z pięciu edycji „Ninja Warrior Polska”. - Jest to show, które z pewnością uzależnia. Dużo się dzieje, jest masa emocji. Pokonujemy swoje słabości i ograniczenia. Ja chcę w końcu stanąć tam na górze i zrobić to, co sobie zaplanowałem - zapowiada.

„Ninja Warrior Polska” - edycja 7, zobacz odcinek 3:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat