2023-03-11

„Sługa Narodu” na podmianę. „Będzie pił z Łukaszenką”

Obowiązki głowy państwa to niemal niekończąca się lista zadań. Są jednak sprawy, w których Ignacy Konieczny może zostać zastąpiony... Prezydent elekt przeżywa szok, gdy poznaje Janusza. A powinien się cieszyć, bo w końcu każda szanująca się głowa państwa potrzebuje kogoś, kto kulom sie nie będzie kłaniał. „Sługa Narodu” w sobotę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Sługa Narodu online na polsatboxgo.pl.

Bardzo to skomplikowane
Co zrobiłby prezydent, gdyby nie wszyscy jego współpracownicy? Może na przykład wygospodarowałby czas na pracę, zamiast poznawać setki doradców. Departament piękna to dopiero początek. W kolejce do uściśnięcia dłoni czeka jeszcze cały tłumek. Z przedstawicielem departamentu do spraw reform na czele. Czeka także ktoś łudząco podobny do Ignacego...

Na kłopoty Janusz!
- Znać rękę profesora Koraby, co? Najlepszy chirurg plastyczny w kraju - cieszy się Kujawa, przedstawiając prezydentowi elektowi jego... sobowtóra! W końcu każdy wielki przywódca potrzebuje nieoficjalnego zastępy do zadań specjalnych. Jakich konkretnie? - Będzie za pana przecinał wstęgi, jeśli trzeba pił z Łukaszenką i padał od kuli - tłumaczy premier.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

„Sługa Narodu” - zobacz odcinek 4:

Sługa Narodu w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat