2023-03-11

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad”: Gość specjalny z „Ordo Iuris”

Czy skandal, kłamstwo i obłuda przyprawione szczyptą „zgnilizny moralnej” to typowy obraz polskiego społeczeństwa? Czy polskie szkoły i instytucje można „odjaniepawlić”, a romans z hydraulikiem to wciąż ekscytujące przeżycie? Odpowiedzi na te i inne życiowe pytania w drugim odcinku wiosennego cyklu z humorem bez tabu. „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatgo.pl.

Co w drugim odcinku?
Na scenie między innymi Kabaret Zdolni i Skromni w skeczu „Francuski”, Kabaret Chyba i ich „Romans”, a także Kabaret Jurki z tekstem autorstwa Roberta Górskiego „Dostosuj się”. Artyści rozstrzygają, jak idealnie dopasować się w związku, aby nie zwariować, zdradzają prawdę o sile kłamstwa korporacyjnego, a także jak romansować, żeby każdy poczuł w tym złoty interes. Kabaret Czesuaf i goście obnażają absurdy polskiego szkolnictwa, a „Skecz w Orlenie” i piosenka „Dobra robota” trafnie podsumowują nepotyzm i nieudolną politykę potentata na rynku paliw.

  

Dokładnie prześwietlony
Szpital w Leśnym Dole przyjmuje na „Oschły Dyżur” wyjątkowego pacjenta, dumę i wizytówkę naszego kraju. Co wykazuj zdjęcie RTG? Kim jest owa słynna persona i czy wyjdzie z tej operacji obronną ręką?

Różne oblicza sztuki
Wisienka na kabaretowym słodko-gorzkim torcie to jak zwykle „Fakty Autentyczne”. Charyzmatyczni prowadzący, Ewa Błachnio i Piotr Gumulec, punktują rozpasanie polskich elit rządzących m.in. ministra edukacji narodowej. Czas, żeby światło dziennie ujrzał również godny Oscara talent aktorski samego Prezydenta RP. Urodziny w Operze Wrocławskiej na długo zapadną z kolei w pamięć wielbicielom twórczości zespołu Bayer Full.

Gość bardzo specjalny
Kabaret Moralnego Niepokoju ze skeczem „Ordo Iuris”. Jak wygląda piekło na ziemi zgotowane Polakom przez Polaków i czy klauzula sumienia i inne paranoje faktycznie na dobre zadomowiły się w naszym kraju? Odpowiedzi w drugim odcinki wiosennego cyklu kabaretowego Polsatu!

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad” - edycja 2, zobacz odcinek 2:

Kabaret na żywo. Nowy skŁad w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat