2023-03-07

Mateusz Janusz z FitLovers w „Ninja Warrior Polska”

Popularny influencer w walce na wymagającym torze programu z wyjątkowym wsparciem. Dla gościa specjalnego dbanie o formę i sprawność fizyczną to codzienność. Czy to wystarcza do pokonania przeszkód? W drugim odcinku „Ninja Warrior Polska” także powrót do czasów dzieciństwa, krainy zabaw, radości i marzeń. Emisja we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Gwiazda ze wsparciem ukochanej
Wśród gości specjalnych, którzy postanowili zmierzyć się z torem Mateusz Janusz z duetu FitLovers. To polski youtuber, osobowość medialna i trener personalny. Jest bardzo wysportowany. W przeszłości był wicemistrzem Polski w kulturystyce i fitness. W„Ninja Warrior Polska” może liczyć na szczególny doping. Na trybunach jego partnerka, Pamela Stefanowicz. - Myślę, że ludzie nie doceniają tego, jak ten tor naprawdę wygląda. W telewizji nie czuć tej wielkości - twierdzi Mateusz.

Drugie życie weterana
Już po raz piąty na torze Grzegorza Niecko z Gdańska. W 2022 roku uczestnikowi urodził się syn, co spowodowało, że szybko musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Stara się pogodzić prywatne i sportowe życie. Dzięki dziecku odkrył w sobie nowe cechy i pokłady miłości dla rodziny. Jest wdzięczny żonie za wyrozumiałość, ponieważ jej nieocenione wsparcie pozwala mu dalej realizować się w pasji. Ma nadzieję, że pociecha za parę lat powie: „mój tata to jest gość!”.

Sukcesy poza programem
Grzegorz Niecko wraz z teamem złożonym wyłącznie z uczestników programu „Ninja Warrior Polska” reprezentował Polskę na międzynarodowych zawodach przeszkodowych dedykowanych dla drużyn GovGames'23 w Dubaju. Kasia Jonaczyk, Jan Tatarowicz, Przemysław Jańczuk, Jakub Zawistowski i Michał Grochoła zajęli trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal. Gratulacje!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przemysław Jańczuk (@przemyslaw_janczuk)

„Ninja Warrior Polska” - edycja 7, zobacz odcinek 2:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat