2023-03-07

Leon Myszkowski: „Ninja Warrior Polska” to dobra zabawa!

Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej w rozmowie z POLSAT.PL o swoim biegu na torze. Leon Myszkowski pojawił się w pierwszym odcinku siódmej edycji sportowego show. Krótki występ traktuje jako ciekawą przygodę i trzyma kciuki za pozostałych zawodników. Co jeszcze mówi o programie? „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Debiutant na torze
Leon Myszkowski przyznaje, że formuła „Ninja Warrior Polska” jest mu znana. - Obejrzałem nawet kilka odcinków. Wyglądało to na świetną zabawę - przyznaje mężczyzna. Czy zakładał jakieś konkretne cele przed startem w sportowym show? - Zdecydowanie nie, chciałem się po prostu sprawdzić - mówi. Przygotowania był krótkie, ale intensywne: - Zdążyłem zrobić trzy treningi na specjalnym torze razem z trenerem, którego serdecznie pozdrawiam! - zdradza.

Zjazd na linie zbyt trudny
- Jak pierwszy raz zobaczyłem tor miałem w głowie myśl: - Dobra, będzie ciekawie (śmiech) - wspomina Leon Myszkowski. Bez problemu udało mu się pokonać pierwszą przeszkodę, ale odpadł przy zjeździe na linie. - Sam bieg to dosłownie chwila w moim wykonaniu, a wpadnięcie do basenu było bardzo orzeźwiające - kontynuuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Dobra zabawa przede wszystkim
DJ i producent cieszy się, że przeżył przygodę w „Ninja Warrior Polska” i trzyma kciuki za uczestników chcących zdobyć Górę Midoriyama. - Życzę im powodzenia i spełniania marzeń. Ja byłem tam raczej dla rozrywki, natomiast są zawodnicy, którzy naprawdę trenują latami, żeby przejść ten tor - podkreśla.

A już wkrótce...
Syn Justyny Steczkowskiej stawia coraz pewniejsze kroki na scenie muzycznej w roli didżeja i producenta. - Zawodowo ostatnio dość dużo się dzieje. Gram praktycznie w każdy weekend i dość często w tygodniu - ujawnia w rozmowie z POLSAT.PL. Fani będą mieli okazję posłuchać nowości. - Pod koniec marca wydajemy singiel z jednym z topowych artystów w Polsce - zapowiada Leon Myszkowski.

„Ninja Warrior Polska” - edycja 7, zobacz odcinek 1:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat