2023-02-28

Piotr Mróz po wypadku autem ostrzega przed lekkomyślnością

Aktor zamieścił filmik z feralnej przejażdżki, aby niczym prawdziwy policjant przestrzec innych, jak szybko beztroska zabawa może zmienić się w tragedię. Po dachowaniu samochodem Piotr Mróz, który był pasażerem, odniósł niegroźne obrażenia. Grający w serialu „Gliniarze” artysta chce, żeby sytuacja była dla innych powodem do refleksji nad ich życiem i zachowaniem.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

„Dachowanie samochodem bez dachu”
„Cienka jest granica między życiem a śmiercią” - napisał niepokojąco Piotr Mróz przy filmie, na którym pokazuje skutki wypadku, w którym brał udział jako pasażer. Nie sprecyzował, kiedy do niego doszło, ale było to w wakacyjnej scenerii. Gwiazdor w jednej chwili filmował beztroskie chwile ze swoją narzeczoną na tylnym siedzeniu terenowego auta bez dachu, a w drugiej z zakrwawioną głową pokazał przewrócony samochód, zapewniając, że na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Czas na refleksję
Aktor dodał filmik z kraksy akurat teraz, aby korzystając z okresu Wielkiego Postu namówić swoich fanów do przemyślenia swojego życia i postępowania. „Rezygnujmy z przeciętności, walczmy o największe emocje w każdym aspekcie życia, bądźmy za każdym razem najlepszą wersją samych siebie i dużo od siebie wymagajmy, ale mądrze. Wielki Post to czas, żeby się zatrzymać i pomyśleć, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze i czy w dobrym kierunku zmierzamy” - dodał aktor znany z dzielenia się swoją wiarą w internecie.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat