2023-02-21

„Przyjaciółki”: Dramatyczne losy postaci w drugim planie serialu

Anka, Inga, Patrycja i Zuza zmagają się ze swoimi problemami, ale inni bohaterowie produkcji również nie mają łatwo. Jak sobie radzą? Co nowego w ich życiu? W 20. sezonie doszło do kilku wydarzeń, które podniosły widzom ciśnienie. Jak rozwijają się wątki w tle perypetii głównych postaci serialu? „Przyjaciółki” od 2 marca w czwartek o godz. 21:00 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Wiktor
W czasie badań po uderzeniu w głowę dowiaduje się o ciężkiej chorobie. Początkowo ukrywa przed ukochaną kobietą, że guz mózgu zagraża jego życiu. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo partnerce i jej synowi na wypadek swojej śmierci nie słucha rad lekarzy i nie oszczędza się. Czy zapłaci za to najwyższą cenę, czy też los się odwróci?

Marta
Kobieta powoli pozwala sobie na zaufanie wobec nowych znajomych. Te jednak nadal nieco podejrzliwie obserwują niektóre jej zachowania. Kiedy broni Anki w czasie jej kłótni z mężem, Paweł w odwecie ujawnia tajemnicę z jej przeszłości. Marta została zgwałcona i zabiła swojego oprawcę. Czy to całkowicie zburzy jej nowe relacje?

Staś
Syn Anki walczy z depresją po rozstaniu z dziewczyną. Podejmuje próbę samobójczą. W dodatku nie może liczyć na pełne wsparcie ojca, który wątpi, aby chłopak potrzebował opieki specjalisty. Dodatkowo obciążają go napięcia i kłótnie między rodzicami, przez co decyduje się na wyprowadzkę. Jak ułoży się przyszłość jego i rodziny?

Łukasz
Podróżnik ma za sobą dramatyczne wydarzenia w Nepalu. Kiedy wrócił do kraju, postanowił spotkać się z Ingą, aby odnowić relację, która wygasła ze względu na wyjazd. Na drodze stanął mu zazdrosny Rafał, od początku grający nie fair. Kłamał, podsłuchiwał i manipulował. Szczęśliwie Gruszewska przejrzała na oczy. Czy jest szansa, aby związała się z Łukaszem?

Przyjaciółki od 2 marca w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat