2023-02-05

Laura Breszka: „Przyjaciółki” wiosną? Wzmocnienie więzi

Serialowa Marta o dwudziestym pierwszym sezonie produkcji. Co się wydarzy? Laura Breszka zdradza, jakie losy czekają jej postać oraz jak wpłynie to na relacje z pozostałymi bohaterkami. Aktorka opowiada w rozmowie także o atmosferze na planie zdjęciowym. Jak podczas nagrań przyjęła ją zgrana ekipa? „Przyjaciółki” od 2 marca w czwartek o godz. 21:00 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Relacje z głównymi bohaterkami
Grana przez aktorkę Marta pojawiła się w jubileuszowym, dwudziestym sezonie serialu. Co czeka ją w kolejnej serii? Laura Breszka ujawnia, że relacje jej bohaterki z Anką i Ingą będą nadal się rozwijać. - Myślę, że jeszcze w tym sezonie będą koleżankami, ale powoli te więzi będą się zacieśniać - komentuje. To jednak nie wszystko. - Na Patrycję czekają zmiany w tym sezonie i też będę ich częścią - zapowiada aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)

Intensywne sceny
Przeszłość postaci, którą kreuje Laura Breszka, początkowo owiana była tajemnicą. Z biegiem czasu widzowie mogli poznać sekrety, które starała się ukryć przed innymi. Jedną z zapadających w pamięć scen była kłótnia w domu Strzeleckich w 242. odcinku. Aktorka podkreśla, że dwudziesty pierwszy sezon także pełen jest emocji i niespodzianek. - Zdecydowanie miałam co grać. Było kilka takich mocnych scen, gdzie mogłam się wyżyć aktorsko. Ja lubię, kiedy mam takie cięższe tematy do zagrania - objaśnia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)

Aktorskie wyzwanie
„Przyjaciółki” to serial, który jest na antenie Polsatu ponad dekadę. - To jest cudowna ekipa, wspaniałych i zżytych ludzi. Przyjęli mnie jak profesjonaliści i fajni ludzie - mówi Laura Breszka, która dołączyła do obsady w 2022 roku. - Jest to jednak nowe wyzwanie być wśród ludzi, którzy w ogóle cię nie znają, także aktorsko - zaznacza.

  

Przyjaciółki od 2 marca w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat