2023-02-15

Doda obchodzi urodziny. Czego życzą fani z okazji jej święta?

W dniu ukończenia przez gwiazdę 39 lat na jej serwisach społecznościowych pojawiło się wiele serdecznych komentarzy. Dorota Rabczewska przebywa za granicą ze swoim partnerem, ale nie zapomina o swoich fanach, z którymi zaplanowała rozmowę na żywo. Natomiast oni zrewanżowali się życzeniami. Zobacz, co piszą z okazji urodzin Dody jej wielbiciele!

Urodziny z dala od domu
Swoje święto gwiazda obchodzi w czasie walentynkowego wyjazdu, w którym towarzyszy jej partner Dariusz Pachut. Tym razem po raz pierwszy na narty wybrała się poza Polskę, do Austrii. Poza szusowaniem wokalistka dzieli się też w sieci wrażeniami kulinarnymi i przemyśleniami na temat prywatności gwiazd. Do tego obiecuje - w miarę możliwości - wirtualne spotkanie z fanami. Dzień urodzin zaczęła jednak od filmiku ze stoku, pod którym internauci masowo składają jej życzenia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Fani dla Dody
Poza wieloma najlepszymi życzeniami zdrowia i szczęścia najczęściej komentujący piszą o miłości. To, jak wyglądało życie uczuciowe gwiazdy, pokazał widzom Polsatu program „Doda. 12 kroków do miłości”. Mimo że artystka nie znalazła tam partnera, to poznała samą siebie i weszła w nowy związek. „Żebyś już zawsze była szczęśliwa”, „Ciesz się życiem i kochaj mocno”, „Dolores, napatrzeć się nie można na Ciebie, jaka jesteś szczęśliwa. Niech to trwa i się nigdy nie kończy” - piszą fani i znajomi. Są też bardziej oryginalne powinszowania: „Żebyś była mocniejsza niż inflacja, skuteczniejsza niż korupcja, rozsiewała miłość, tryskała pozytywną energią i pokonała kolejne góry”, a także bardziej bezpośrednie: „Żebyś po prostu się nie zmieniała i była taka jak do tej pory”. Do tych serdeczności oczywiście przyłącza się POLSAT.PL.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat