2022-11-23

Doda z ukochanym na urlopie. Czy to ostatni krok do miłości?

Po intensywnym czasie nagrań reality show Telewizji POLSAT i wydaniu płyty Dorota Rabczewska odpoczywa na wakacjach. Pojechała tam najwyraźniej z osobą, o której wspomniała w finałowym odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Kim jest mężczyzna, który znalazł drogę do serca artystki? Jaki kierunek obrali gwiazda i jej towarzysz?

Rozgrzewający wypad
Po miesiącach intensywnej pracy nad płytą i programem, a także spędzaniu godzin w zimnej wodzie przy nagraniach teledysku „Wodospady” artystka najwyraźniej potrzebowała pojechać w ciepłe strony. "To moje pierwsze od roku wakacje. Był wyjątkowo pracowity, więc z radością świętuję pracę nad płytą i reality" - pisze. Listopad 2022 roku spędza w egzotycznym miejscu, u boku przystojnego mężczyzny. W programie mówiła, że na wakacje nie mogłaby pojechać z nikim, kto nie jest jej bliski. Kto zatem jej towarzyszy?

Kim jest ukochany Dody?
Już wcześniej na Instagramie wokalistka dawała sygnały o kwitnącej miłości. Według czujnych fanów już instastory z dłońmi zakochanych zdradziły, kim jest wybranek. Był on też na koncercie Backstreet Boys, na którym szalała Doda, czym chwaliła się w sieci. - Warto wrócić nawet do tych marzeń sprzed dwudziestu lat… Mimo że to nie ja byłem organizatorem i nie ja wpadłem na ten pomysł, a osoba, która wnikliwie słucha i rozumie - napisał o tym wypadzie. To mężczyzna, który pojawił się również w teledysku do piosenki „Wodospady”. Chociaż jego twarz była w nim ukrywana, został rozpoznany jako przystojny i wysportowany Dariusz Pachut, który pracuje jako ratownik medyczny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Komentarze fanów
Potwierdzeniem spekulacji fanów jest zdjęcie z wakacji, na którym oboje pozują pytając, dokąd pojechali. „Nie ważne gdzie! Ważne z kim”, „Oficjalna fota razem. Super koleś, mega fit, Janosik. Miejmy nadzieję, że teraz się uda, ale na pewno warto próbować”, „Bądź szczęśliwa. A tego Pana, to jak najdłużej”, „Najważniejsze, że szczęśliwa. Odpoczywaj, Kochana, należy Ci się”, „Ale się cieszę Twoim szczęściem”, „Zdrowi, uśmiechnięci i szczęśliwi. Życzę Wam, by było już tak zawsze, na kolejne lata”, „Dbaj o nią” - komentują fani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

A gdzie zrobiono fotkę? Para spędza urlop w Wietnamie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat