2022-11-08

„Doda. 12 kroków do miłości”: Losy finalistów po programie

Dorota Rabczewska dziękuje fanom za wsparcie i towarzyszenie jej w eksperymencie. W reality show widzowie śledzili jej spotkania z kandydatami na partnera oraz analizę zachowań na randkach, jakiej dokonywał psycholog Leszek Mellibruda. W nagraniu zamieszczonym w internecie wokalistka zdradziła, co słychać u mężczyzn, których zaprosiła na spotkania w programie „Doda. 12 kroków do miłości”.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

Ostateczna decyzja
W randkowym reality show artystka poznała dwunastu mężczyzn wybranych dla niej przez twórców programu. Z tej grupy wskazała trzech kandydatów, których zaprosiła na spotkanie, aby więcej się o nich dowiedzieć. Ostatecznie w finale na Mazury pojechał z nią Stefan, z którym miała najlepszy kontakt, ale i jemu po szczerej rozmowie mogła zaproponować tylko przyjaźń.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Faceci do wzięcia?
Doda wyznała, że po programie jej skrzynka na Instagramie zapchała się od pytań o uczestników reality show. - Głównie dziewczęta pytają, czy półfinaliści z mojego programu są jeszcze singlami - mówi w filmiku gwiazda i opowiada o ich losach. - Z tego, co wiem, Daniel ma już dziewczynę. Jarek też. Czyli układają sobie życie - cieszy się artystka. A co z finalistą? - Rozmawiałam z nim i mówiłam, że w Polsce jest „team Stefan”. Myślę, że możecie go znaleźć na Tinderze - podpowiada fankom.

Happy end
Widzowie mieli nadzieję, że ostatecznie Doda zwiąże się z jednym z mężczyzn z programu. Jej ogłoszenie, że zakochała się w kimś innym, wielu wielbicieli przyjęło jednak z radością, bo od początku życzyli jej po prostu szczęścia w miłości. Wokalistka nie ujawniła przed kamerami, kto jest wybrankiem. Wiadomo jedynie, że to ktoś, kogo znała już wcześniej. - Dziękuję, że byliście ze mną do końca mojej podróży i wspieraliście mnie w tym eksperymencie - podsumowała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Dziękujemy za wspólne śledzenie randkowych perypetii gwiazdy w programie „Doda. 12 kroków do miłości”.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat