2023-02-09

Daniel Jaroszek o udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Uczestnik wybrany z castingu specjalnie dla POLSAT.PL i Polsat Go. Zobacz wideo! Daniel Jaroszek jako pierwszy w historii muzycznego show staje na scenie i mierzy się nie tylko z metamorfozami, ale i z gwiazdami programu. Dlaczego zgłosił się do zabawy? Jak ocenia swoje możliwości i zalety, a gdzie dostrzega wady? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 3 marca 2023 roku na antenie Polsatu.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Spełnienie marzeń
- Od dawna chciałem zgłosić się do jakiegoś programu. Wiem, że jeżeli nigdy niczego nie spróbuję, to na starość będę żałował - mówi Daniel Jaroszek, który pokonał setki kandydatów do bycia uczestnikiem osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W dążeniu do celu pomagała mu ukochana partnerka Kasia, która dopilnowała nie tylko wysłania aplikacji, ale i wszystkich etapów castingu. - Zawsze ten format mi się podobał. Jest to coś innego, oryginalnego - mówi o muzycznym show Polsatu.

Role wymarzone i te niechciane
Daniel Jaroszek zaznacza, że ogląda produkcję i jest zaznajomiony z jej formułą. Najchętniej wcieliłby się w George'a Michaela. - Uważam, że moją mocną stroną są falsety i na pewno fajnie byłoby, gdyby jakiś wokalista kojarzony ze śpiewania falsetem przypadł mi w udziale - precyzuje oczekiwania. Jakie występy i metamorfozy mogą stanowić dla niego wyzwaniem? - Najbardziej obawiam się cięższych klimatów, ponieważ na co dzień nie wykonuję utworów zachrypniętych wokalistów, czy z gatunku metalu - przyznaje uczestnik.

Sława z dnia na dzień
Muzyk-amator nie obawia się rozpoznawalności, która na pewno przyjdzie wraz z pojawieniem się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Mam trzydzieści lat. Jestem osobą na tyle już poukładaną i stateczną, że poradzę sobie - zapewnia Daniel Jaroszek.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 3 marca 2023 roku w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat