2023-02-01

Daniel Jaroszek w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kim jest?

Oto ostatni uczestnik osiemnastej edycji programu Polsatu wybrany z castingu. Daniel Jaroszek wygrał rywalizację o wyjątkowe miejsce na scenie muzycznego show. Kim jest i czym się zajmuje na co dzień? Jakie są jego największe atuty, jeśli chodzi o talenty wokalne i aktorskie? Jakie noty otrzyma od jurorów? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Skomplikowane początki
Ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Grał na fortepianie. Z czasem utracił pasję do muzyki - czuł, że postawiona mu w szkole poprzeczka była zbyt wysoka. Rodzice oraz bliscy namawiali go do zdobycia bardziej praktycznego wykształcenia. Te dwa czynniki zadecydowały o fakcie, że Daniel Jaroszek nie zdecydował się na kontynuację nauki w szkole na drugim stopniu. Następnie jego pasją stało się śpiewanie. Chodził na warsztaty w domu kultury, brał udział w wielu lokalnych wydarzeniach kulturalnych. Starał się korzystać ze wszystkich dostępnych możliwości, z wyjątkiem lekcji prywatnych oraz prywatnych szkół, na które nie było stać jego rodziców.

Dalsza edukacja
Ukończył Technikum Ekonomiczne w Międzyrzeczu i zaczął pracować, równocześnie rozpoczynając studia zaoczne na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Zielonogórskim. Choć dobrze się uczył i dziś bardzo dobrze zna angielski, nie udało mu się ukończyć studiów. Nie był w stanie połączyć pracy z nauką. Jeszcze w trakcie studiów przeprowadził się do Wolsztyna, nieopodal Poznania. Pracował jako międzynarodowy spedytor w firmie transportowej. Zaprzyjaźnił się ze swoją pierwszą klientką, Izą, która stała się jego przyjaciółką oraz namówiła go na przeprowadzkę do Krakowa. Dzięki lepszym zarobkom mógł rozwijać naukę śpiewania. Kilkukrotnie uczęszczał na warsztaty CVT w Warszawie u Katarzyny Idzikowskiej, którym przypisuje duży postęp w swoich umiejętnościach wokalnych. Jego wielkim marzeniem jest ukończenie szkoły CVT w Kopenhadze.

Szansa jedna na sto
Swoją partnerkę Kasię poznał w Krakowie. To dzięki niej zdecydował się wziąć udział w castingu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od dłuższego czasu myślał o zgłoszeniu się do programu telewizyjnego, jednak ciągły brak pewności co do swoich umiejętności skutecznie powstrzymywał go przed realizacją tego planu. Dzięki wsparciu i motywacji Kasi, która nagrała prawie wszystkie utwory wysłane przez Daniela na casting, w końcu się udało się spełnić jego najskrytsze marzenie. Cieszy się, że będzie mógł wiele się nauczyć oraz dotrzeć swoim śpiewem do szerokiej publiczności.

Przyjemne z pożytecznym
Obecnie pracuje w branży paliwowej w jednej z krakowskich korporacji, gdzie oprócz codziennych obowiązków uczy się pochodnej programowania. Zajmuje się przekształcaniem i łączeniem danych z różnych źródeł oraz tworzeniem narzędzi ułatwiającym innym pracę. Jest to tzw. business intelligence. Jest głównym wokalistą w zespole Capri New Beat. Wykonują covery znanych utworów, grają na weselach, imprezach firmowych oraz eventach. Zespół został założony ponad 20 lat temu przez małżeństwo Agnieszkę i Krzyśka, których podaje jako główne źródło dodatkowych informacji o zespole.

Życie na co dzień
W wolnym czasie biega, a robi to dla zdrowia oraz relaksu. Lubi wieczorne wyjścia na karaoke, najczęściej do Klubu Pod Jaszczurami. Chętnie gotuje dla siebie i swoich bliskich, ostatnimi czasy wyspecjalizował się w pieczeniu pizzy. Dzięki Kasi pokochał również wycieczki górskie. Na co dzień mieszka z ukochaną i dwoma kotami, marzą o tym, aby w przyszłości mieć własne cztery kąty. Jego młodsza siostra Agata półtora roku temu również zamieszkała w Krakowie, gdzie przyjechała na studia. Całą trójkę - Daniela, Kasię oraz siostrę Agatę łączy pasja do nauki języków - wszyscy studiowali filologię angielską.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat