2023-01-30

Krzysztof Ibisz w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Popularny dziennikarz i prezenter na scenie osiemnastego sezonu muzycznego show. Krzysztof Ibisz to człowiek o wielu talentach. Jakie atuty wokalne, tanecznie i aktorskie zaprezentuje prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? W kogo się wcieli i jak na te metamorfozy zareagują jurorzy i fani programu? Nowe odcinki programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Aktor z wykształcenia
Krzysztof Ibisz ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi w 1988 roku. Na początku kariery grał między innymi w Teatrze Ochoty i Teatrze Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Pojawiał się gościnnie w takich serialach jak „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Hotel 52” i „Pensjonat pod różą”. Na swoim koncie ma również role dubbingowe.

Prezenter na szóstkę
Związany od wielu lat z Polsatem dziennikarz i prezenter najbardziej znany jako gospodarz wielu programów rozrywkowych i reality show. Widzowie doskonale pamiętają go z takich produkcji jak „Bar”, „Dwa światy”, „Awantura o kasę” czy „Jak oni śpiewają”. Jest współprowadzącym „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Znakomicie czuje się w roli prowadzącego rozmaite wydarzenia, jak Polsat SuperHit Festiwal czy Sylwestrową Moc Przebojów. W stacji Polsat Café emitowany jest program „Demakijaż”, w którym Krzysztof Ibisz rozmawia z największymi gwiazdami show-biznesu.

Jak Krzysztof Ibisz zaprezentuje się na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? W których rolach będzie czuł się najlepiej?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT.