2023-01-31

Natalia Janoszek uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Polska aktorka, która podbiła Bollywood, przyjęła zaproszenie do osiemnastej edycji. Natalia Janoszek w zupełnie nowym wyzwaniu, które oznacza wcielanie się w legendarnych artystów z całego świata. Jak zdobyte za granicą doświadczenie pomoże jej odnaleźć się w programie? Które metamorfozy zostaną w pamięci jurorów i widzów? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Piękna i utalentowana
Natalia Janoszek od trzeciego roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Bielsko”. Jako nastolatka brała udział w konkursach piękności na całym świecie. Jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. To laureatka dwóch nagród JIFFA (2018, 2019) dla „najlepszej aktorki międzynarodowej”. Została pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową.

Taniec to jej atut
Artystka brała udział w trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W parze z Rafałem Maserakiem wielokrotnie zachwyciła swoimi występami widzów i jurorów. Pożegnała się z programem w ósmym odcinku. - Poza tym, że spełniłam swoje marzenie, to dostałam skrzydeł i nauczyłam się latać. Poznałam siebie, zmierzyłam ze swoimi słabościami, odnalazłam siłę i wiarę we własne możliwości, której od dłuższego czasu bardzo mi brakowało - napisała w mediach społecznościowych po zakończeniu show.

Jak Natalia Janoszek odnajdzie się na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jak jej metamorfozy ocenią jurorzy?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat