2023-02-08

„Pierwsza miłość” - odcinek 3556: „Przecież tylko patrzę”

Do Kings Fitness przychodzą wezwani przez Kingę fachowcy, którzy mają usunąć skutki zalania przez system antypożarowy. Mężczyźni wprowadzają jednak niemałe poruszenie wśród obecnych w klubie kobiet i wydają się bardzo pewni siebie. Czy Kinga straci rezon i zrobi to, o co ją poproszą? Towarzysząca jej w pracy Lucynka szybko traci głowę...

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Zmartwiona Marysia szczerze rozmawia z Edwardem na temat ich skomplikowanej sytuacji i oskarżeń o zabójstwo, które nad nim krążą. Ojciec zapewnia ją, że nie ma z tym nic wspólnego. Obiecuje też nie niepokoić już Dominiki. Okazuje się, że skrycie prowadzi on własne śledztwo. Czy znajdzie mordercę, zanim zrobi to policja?

Piotrek postanawia odnaleźć Eustachego, lokaja Edwarda, który zaginął, nie dając znaku życia. Trop prowadzi do matki mężczyzny.

Ewelina stara się wrócić do normalności i szuka dla siebie zajęć. Irytuje ją jednak nadopiekuńczość ojca. Wybucha, gdy ten znów próbuje o nią zadbać wbrew jej woli. Celina chce podnieść na duchu załamanego sytuacją Romana. Córka dochodzi do wniosku, że na jakiś czas musi opuścić Wadlewo.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.