2023-02-07

„Pierwsza miłość” - odcinek 3555: Nie będzie dialogu?

Leon prosi Oskara o sekretne spotkanie. Uważa, że złym pomysłem będzie zabranie Magdy przez Kalinę do ich mieszkania. Próbuje przekonać przyszłego zięcia, że będzie im ciężko z małym dzieckiem i nastolatką z problemami. Zależy mu, aby córka po opuszczeniu szpitala wróciła do niego do domu. Próbując wpłynąć na decyzję, posuwa się za daleko.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Franek obawia się, że Marcin, jako strażak, zawróci w głowie kobietom z Wadlewa, a zwłaszcza jego żonie. Przekonuje Olka, żeby wraz z nim zbojkotował dalsze wykłady na temat pożarnictwa. Ich zdanie w tej sprawie zmienia jednak niespodziewana sytuacja.

Marysia stara się przekonać Piotrka o niewinności Dominiki. Wierzy, że to nie siostra dokonała brutalnego morderstwa. Piotrek jest jednak pewny, że to Edward lub Dominika stoją za tragiczną śmiercią jego ukochanej. Nie spocznie, dopóki nie udowodni swoich racji. Szantażuje Marysię, żeby działała ściśle według jego poleceń. W przeciwnym razie wyda Dominikę policji.

Zdenerwowany Wenerski ma dość tajemnic i chce dowiedzieć się od Kacpra, w co wplątała się Marysia i czy grozi jej jakieś niebezpieczeństwo. Sytuacja staje się napięta.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.