2023-02-02

Wiosna w „Ewa gotuje”. Powrót do smaków dzieciństwa

Ewa Wachowicz w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL o nowych odcinkach programu. Prowadząca „Ewa gotuje” opowiada o tym, co czeka widzów w wyjątkowym programie kulinarnym. Co dokładnie zainspirowało gwiazdę do zaprezentowania nowatorskich przepisów? Co będzie motywem przewodnim na talerzach i dlaczego? Zapraszamy wiosną 2023 roku do Polsatu.

Oglądaj Ewa gotuje online na polsatboxgo.pl.

Trendy w kuchni
Ewa Wachowicz z ekscytacją opowiada o przygotowaniach do kolejnej serii kulinarnego show. - W tym sezonie na pewno będzie sentymentalnie, dlatego że w kuchni też bywają mody - stwierdza. - Teraz jest moda powrót do smaków dzieciństwa, z naszej młodości, do przepisów, które robiły dla nas nasze babcie i mamy. Będę sięgać do takich dobrych sprawdzonych przepisów - mówi gwiazda.

Coś nowego, coś starego
- Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała swoich trzech groszy, więc będą to przepisy współcześnie zakręcone, ale z dużym sentymentem - zdradza Ewa Wachowicz. Szczegółowo opisuje, co czeka widzów programu wiosną. - W jednym z pierwszych odcinków będzie coś, co jest ulubioną potrawą mojej córki Oli - krupniczek, ale nieco inaczej zrobiony. Będzie z dużą ilością warzyw, na skrzydełkach, smak będzie podkręcony grzybami - kontynuuje, dodając, że zbierała je sama latem pod Babią Górą. A to nie wszystkie niespodzianki, które przygotowała!

 

Ewa gotuje od 4 marca w sobotę o godz. 10:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat