2023-01-27

Ewa Wachowicz na planie zdjęciowym wiosennego sezonu

Ekipa realizująca kolejne odcinki kulinarnego programu ponownie w domu gospodyni pod Babią Górą. Ewa Wachowicz na swoim Instagramie pokazała filmiki z kulis tych nagrań, odbywających się nie tylko w kuchni, ale i w salonie oraz na świeżym powietrzu. Zobacz, co przygotowano dla widzów w nowym sezonie! „Ewa Gotuje” wiosną 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Ewa gotuje online na polsatboxgo.pl.

W kuchni, ogrodzie i na stoku
Odcinki są realizowane w śnieżnej scenerii okolic Babiej Góry, gdzie znajduje się dom dziennikarki. Część zdjęć, jak zdradza Ewa Wachowicz, nagrano na stoku narciarskim. W programie zatem, oprócz przepisów, wiele niespodzianek dla widzów!

  

Program od kulis
Na nagraniach Ewa Wachowicz pokazuje wnętrza swojej drewnianej chaty, wypełnione sprzętem filmowym i oświetleniowym. - Nagrywamy odcinki „Ewa gotuje” do wiosennej ramówki, ale tym razem pozdrawiam nie z kuchni, ale ze schodów. „Gra” nie tylko kuchnia, ale cały mój dom, ponieważ coś wyjątkowego mam wam do pokazania - mówi tajemniczo prowadząca, zapraszając do oglądania programu.

  

Ewa w kuchni
W głośnym i tłocznym pomieszczeniu gospodyni szykuje się do kolejnej sceny, sprawdzając scenariusz oraz to, czy ma wszystkie niezbędne składniki kolejnej potrawy. Są wśród nich warzywa korzeniowe i suszone grzyby. Co tym razem przyrzadza Ewa Wachowicz?

  

Ewa gotuje wiosną 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat