2023-02-02

„Nasz nowy dom”: Jubileuszowy 20. sezon programu w Polsacie

Najlepsza ekipa remontowa w Polsce z pomocą kolejnym potrzebującym rodzinom. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Pięć dni to wystarczający czas, aby odmienić życie bohaterów boleśnie doświadczonych przez los. Dzięki bezpiecznemu i wygodnemu lokum mogą spokojniej patrzeć w przyszłość. 20. sezon programu „Nasz nowy dom” od 2 marca w czwartek o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Fachowcy na pomoc
W pełnym wzruszeń i zdumiewających metamorfoz programie Polsatu od września 2013 roku wyremontowano aż 276 domów oraz mieszkań. Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. Zespół architektów tworzą Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, a szefami ekip remontowych są Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Co w 20. sezonie programu?
W dwudziestej edycji ekipa odwiedza nowe miejsca, a widzowie poznają przejmujące historie kolejnych bohaterów. Praca jak zawsze jest niezwykle wymagająca, ale finalny efekt stanowi dla wszystkich zaangażowanych osób olbrzymią satysfakcję. A liczba rodzin, którym udało się odmienić życie, zbliża się do trzystu. Co więcej, „Nasz nowy dom” często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia, a nie jedynie warunków lokalowych.

  

Nasz nowy dom od 2 marca 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat