2023-02-01

Katarzyna Dowbor: Piękny czas w programie „Nasz nowy dom”

Prowadząca o produkcji, która w 2023 roku obchodzi jubileusz dziesięciolecia na antenie. Liczba wyremontowanych domów i mieszkań robi wrażenie, bo ekipa w trakcie dziewiętnastu sezonów nagrała ponad dwieście siedemdziesiąt odcinków. A cały czas powstają nowe! Na co jeszcze zwraca uwagę Katarzyna Dowbor? Nowe odcinki programu „Nasz nowy dom” od 2 marca w czwartek o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Blisko trzysta remontów
„Nasz nowy dom” to program, który odmienia życia rodzin w całej Polsce. Ekipa jeździ po kraju, aby podać pomocną dłoń tym, którzy żyjąc w katastrofalnych warunkach, nie mają szansy, aby samemu poprawić swój los. Możliwość niesienia pomocy daje olbrzymią satysfakcję. - To piękny czas. Piękny nie tylko ze względu na to, że lubię to, co robię, ale też piękny ze względu na ilość wyremontowanych domów: prawie trzysta! - podkreśla Katarzyna Dowbor w rozmowie z serwisem Pomponik.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Historie z dobrym zakończeniem
Co czeka widzów w wiosennych odcinkach? - W tym sezonie jest bardzo dużo rodzin, które nie miałyby najmniejszych szans, gdyby nie Polsat. To są dzieciaki, które nigdy w życiu nie były, a dzięki Polsatowi jadą na wakacje. Wszystkie te historie kończą się szczęśliwie - zaznacza ikona telewizji, której słowa „wyremontujemy Wasz dom!” nieustannie wzruszają i wywołują uśmiech na twarzy nie tylko bohaterów programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Wymagająca praca na planie
Efekty pięciodniowego remontu robią wrażenie, ale jest to okupione ciężką pracą ekipy. - Jeśli praca idzie w miarę sprawnie, to po dziesięciu czy dwunastu godzinach ekipa idzie się przespać. Jeśli jest taka potrzeba, to część chłopaków zostaje i robią te wykończeniowe rzeczy. Oni w ogóle nie śpią, dopiero nad ranem wracają do domów - tłumaczy Katarzyna Dowbor.

  

Nasz nowy dom od 2 marca 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat