2023-02-01

Nie tylko „Matka”. Seriale i filmy Igora Brejdyganta online

Pisarz i scenarzysta, któremu popularność przyniosły przeniesione na ekran mroczne książki w klimacie kryminałów i thrillerów. Jednocześnie to twórca innych scenariuszy adaptowanych i oryginalnych. Kilka z produkcji, za które odpowiada Igor Brejdygant można wygodnie i bez reklam obejrzeć online w serwisie Polsat Box Go, a serial „Matka” od 27 lutego w poniedziałek o godz. 20:00 również na antenie Polsatu.

Oglądaj Matka online na polsatboxgo.pl.

„Prosta historia o morderstwie”
Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant, za wszelką cenę próbuje chronić matkę i braci przed porywczym i despotycznym ojcem - również funkcjonariuszem - zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Żeby udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą był uwikłany jego ojciec.

Oglądaj Prosta historia o morderstwie online na polsatboxgo.pl

„Rysa”
Połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia. To także przekonująca opowieść o kobiecie, która z całych sił stara się odnaleźć w patriarchalnym policyjnym świecie, wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Czy mimo głębokich cieni, jakie rzucają dawne grzechy, uda jej się to osiągnąć?

Oglądaj Rysa online na polsatboxgo.pl

„Układ”
Komisarz Brzozowska po przymusowym urlopie powraca do pracy. Przydzielono jej sprawę rozwikłania szajki pedofilskiej. Presja związana z tym śledztwem na nowo wciąga ją w stary nałóg, zaczyna tracić świadków. I chociaż wszystko wskazuje, iż to grupa przestępcza odpowiada za ich śmierć, cała sprawa może być o wiele bardziej skomplikowana. „Układ” to kontynuacja kryminalnej powieści Igora Brejdyganta „Rysa”. Osiem trzymających w napięciu odcinków, a w nich m.in. Julia Kijowska, Dawid Ogrodnik, Zuzanna Zielińska, Kinga Preis, Adam Woronowicz i Maria Pakulnis.

Oglądaj Układ online na polsatboxgo.pl

„Matka”
Trzymający w napięciu thriller psychologiczny w znakomitej obsadzie. W rolach głównych między innymi: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk i Olaf Lubaszenko. Serial to połączenie komentarza na temat problemów społecznych z pełnym napięcia kryminałem. Autor scenariusza, Igor Brejdygant, postawił sobie za zadanie stworzenie opowieści, w której wątek dramatu obyczajowego jest równie rozwinięty, co historia detektywistyczna, a wiodącą postacią nie jest policjant, ale osoba prywatna.

Oglądaj Matka online na polsatboxgo.pl

Matka w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat