2023-02-01

„Matka”: Świetne recenzje serialu po premierze online

Widzowie i krytycy oceniają nowy serial Polsatu jeszcze przed premierą telewizyjną. Pierwsza emisja miała miejsce w serwisie Polsat Box Go i już wtedy pojawiły się pierwsze recenzje produkcji. Dramatyczna historia dziennikarki Agnieszki Nolińskiej przypadła do gustu oglądającym. Oto, jakie opinie można znaleźć w sieci. Serial „Matka” od 27 lutego w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie

Oglądaj Matka online na polsatboxgo.pl.

Przedpremierowa emisja
Zanim serial z Olgą Bołądź w roli głównej trafił na antenę Telewizji POLSAT, miał swoją premierę w Polsat Box Go. Od 30 listopada 2022 roku można było oglądać odcinki tego nowego, wciągającego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta w sieci. Czy widzowie dali się porwać produkcji?

„Kibicować aż do końca”
Jedna z recenzji serialu pojawiła się w serwisie antyweb.pl. „Serial Polsatu skutecznie buduje napięcie i zachęca do oglądania. Świat i bohaterowie wydają się być realni, wiarygodni. To sprawia, że dość szybko opowiadamy się po konkretnej stronie, trzymamy za nią kciuki i będziemy mieli ochotę kibicować aż do końca. Po drodze pojawi się oczywiście mnóstwo przeszkód i problemów, ale każdy z nich będzie wprowadzał dodatkowe emocje i powodował, że zostaniemy przy ekranie” - czytamy w tekście, który chwali też role Olgi Bołądź i Łukasza Simlata.

„Najgłośniejszy tytuł roku?”
„Serial „Matka” wbija w fotel. Thriller psychologiczny, od którego trudno się oderwać” – to tytuł w serwisie wprost.pl, którego recenzent dodaje, że „mająca hollywoodzki charakter najlepszych psychologicznych thrillerów opowieść, jest na najlepszej drodze, aby stać się najgłośniejszym serialowym tytułem tego roku”.

Angażująca produkcja
Z kolei serwis naekranie.pl zwraca uwagę na to, jak ciekawa jest narracja: „Matka to naprawdę interesujący serial. Ma szansę stać się czymś o wiele lepszym, niż sugerują to pierwsze odcinki. Angażuje i wciąga, a Olga Bołądź jest wystarczająco przekonująca w głównej roli, by móc jej kibicować i razem z nią odkrywać kolejne warstwy tajemnicy”.

Opinie widzów
Część internautów również ocenia już produkcję, komentując ją w sieci. „Serial jest genialny! Oglądajcie, bo naprawdę warto!”, „Świetny polski pomysłowy serial” - piszą i wciągnięci przez bohaterów i ich losy pytają już o kolejny sezon

Matka w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat