2022-11-16

„Świat według Kiepskich” - odcinek 588: Dzień Kiepskich

0

W wigilię Dnia Wszystkich Świętych Ferdka prześladuje głos oferujący mu „browara albo psikusa”. Ma wrażenie, że właścicielem głosu jest Walduś, ale nie ma pojęcia skąd on dochodzi. Za to Zofia Strzygoń dobrze orientuje się w sytuacji: istnieje szczelina w czasoprzestrzeni, przez którą Kiepski może przejść w Zaświaty i spotkać się ze swoją zmarłą rodziną.

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

Straszne Halloween
Rodzinny obiad u Kiepskich przeradza się w mały spór. Ferdek z rozrzewnieniem wspomina swoich zmarłych rodziców, ale Halina i Mariolka przypominają mu, że za ich życia, inaczej się na ich temat wypowiadał. Wysłany do sklepu w Halloween zaczyna słyszeć dziwny głos, który chce browara, a w razie niespełnienia prośby grozi psikusem.

Przejście na drugą stronę
Podczas drogi na cmentarz Kiepski spotyka Zofię Strzygoń, która jest świadoma możliwości przejścia w Zaświaty. Co roku przychodzi z piwem w miejsce, w którym otwiera się czasoprzestrzeń. Nagle pojawia się ojciec Ferdka, który zabiera go do pachnącej lawendą krainy, w której obecni są także inni członkowie rodziny.

Wstęp dla wybranych
Świętujący Kiepscy wysyłają na Ziemię Anioła, który odwiedza Strzygoniów. Celem jest dostarczenie do Zaświatów piwa, a czas goni! Po szybkiej wizycie w nocnym gotowy jest wózek pełny Mocnego Fulla, ale przez portal może wejść jednak tylko będąca medium Zofia.

Kiedy rodzina chce wyswatać Ferdka ze Strzygoniową, ten budzi się z krzykiem. Czy to był tylko sen?

„Świat według Kiepskich” - zobacz odcinek 588:

Dziękujemy za oglądanie serialu Świat według Kiepskich w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze