2022-11-09

„Świat według Kiepskich” - odcinek 587: Wróżba

0

Halina ogląda program z wróżbitą i pragnie dowiedzieć się, czy w życiu czeka ją jeszcze coś dobrego. Do telewizyjnego gwiazdora trudno się jednak dodzwonić, co powoduje u niej rozstrój nerwowy. Okazuje się, że wszystkie kobiety w kamienicy są zainteresowane wróżbami. Szczególnie Paździochowa, której wróżka przepowiada wielkie wygrane. A one zaczynają się spełniać!

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

Spełniona przepowiednia
Halina kłóci się z Ferdkiem podczas oglądania telewizji. Jest zainteresowana programem z wróżbitą Damianem, co spotyka się z jego krytyką męża. Po wyjściu na korytarz Kiepski mija dostawę słonych paluszków, które wygrała Paździochowa. - Zawsze to mam w dupie takie konkursy, ale wróżka mi przepowiedziała, że czeka mnie wielka wygrana - tłumaczy sąsiadowi.

Sceptycyzm mężczyzn
Wieść o wygranej roznosi się wśród mieszkańców kamienicy. Zainteresowana wróżbami jest także żona Kozłowskiego, która z fascynacją śledzi ten sam program, co Kiepska. Jej również marzy się usłyszeć, co czeka ją w przyszłości. - Ten Damian wszystkim babom wciska to samo, takim samym głupim jak ty - atakuje ją mąż.

Czas na przepowiednie
Kiepska próbuje się dodzwonić do wróżbity Damiana, ale nie jest to łatwe, bo „facet ma branie”. Paździochowa zaczyna ją namawiać, aby poszła do jej wróżki. Ostatecznie zabierają się z nimi jeszcze Zofia Strzygoń, Kozłowska i Jolasia! Potem na spotkaniu w kawiarni Halina dzieli się z nimi usłyszanymi rewelacjami...

Czy wróżka dobrze przewidziała przyszłość Haliny? Co powiedziała innym sąsiadkom?

„Świat według Kiepskich” - zobacz odcinek 587:

Świat według Kiepskich w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze