2022-11-14

„Rafi”: Nowy komediowy serial Polsatu. Zobacz szczegóły!

Współczesny komediodramat z elementami metafizyki oraz wyrazistymi, niebanalnymi bohaterami w formie dziesięcioodcinkowego serialu. Pomysłodawcami produkcji są występujący w głównych rolach Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, a reżyseruje Bartosz Prokopowicz. W obsadzie także: Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt, Piotr Głowacki, Paulina Gałązka oraz Anna Cieślak. Premiera będzie miała miejsce w serwisie internetowym Polsat Box Go.

O czym jest serial „Rafi”
Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i... tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Czy bohater ma szansę wypełnić ten metafizyczny kontrakt? Czy będzie w stanie naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych? Czy poza wypełnianiem poleceń „z góry” znajdzie prawdziwą miłość?

Zachwyt pomysłodawców
- Cudownie jest patrzeć, jak coś, co powstało w naszych głowach, ożywa na planie. Jesteśmy zachwyceni obsadą. Tylu wspaniałych aktorów zgodziło się zagrać. Zależy nam, aby serial dał ludziom dobre emocje i nadzieje na lepsze jutro - mówią Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała.

Radość ze współpracy
- Cieszę się na współpracę z Pawłem Domagałą i Zuzanną Grabowską, pomysłodawcami serialu i odtwórcami głównych ról. Czekam też na Danutę Stenkę w niecodziennej dla niej roli i dawno niewidzianego u nas Tomasza Schurchardta. Wierzę, że widzowie pokochają lekkoducha Rafiego i będą mu kibicować w jego przemianie. Cieszę się również, że Paweł nagrał motyw przewodni do serialu, piosenkę „Rafi”, która ukaże się na jego najnowszej płycie - mówi Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT Nina Terentiew.

Serial powstaje na zlecenie Telewizji POLSAT. Producentem jest TFP, spółka z Grupy Zygmunta Solorza. „Rafi” najpierw premierę będzie miał na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Polsatu.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat