2022-10-24

„Rodzina na Maxa”: Drugi sezon kontynuacją szalonej historii

Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu komediowo-obyczajowej produkcji „Rodziny na Maxa”. W rolach głównych Anna Smołowik i Nikodem Rozbicki. Do obsady dołączyli Krzysztof Czeczot oraz Krzysztof Zawadzki. Za reżyserię odpowiada Marta Karwowska. Pierwszy sezon serialu dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Karolina i Max wracają
- Na planie pierwszego sezonu stworzyliśmy zgrany i kreatywny team. Cieszę się, że ponownie mamy szansę na dalsze opowiadanie szalonej historii Karoliny i Maxa - mówi odtwórczyni głównej roli, Anna Smołowik, której partneruje Nikodem Rozbicki.

Obsada drugiego sezonu
Na ekranie ponownie plejada znanych i lubianych gwiazd: Ewa Kasprzyk, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Helena Sujecka, Filip Orliński, Zofia Stafiej, Mila Jankowska, Zofia Świątkiewicz i najmłodszy z obsady, Maksymilian Zieliński. Nie brakuje też postaci, w które wcielają się Zofia Zborowska i Michał Czernecki.

O czym jest „Rodzina na Maxa”?
Serial wybija się na tle seriali komediowo-obyczajowych nie tylko ze względu na obsadę, ale przede wszystkim zaskakującą fabułę. Pod zabawnym tonem produkcji kryją się ważne wątki: jak stworzyć działający związek z dużą różnicą wieku? Co trapi dzisiejszych nastolatków i czym jest współczesna rodzina? Odkąd serial trafił na platformę Polsat Box Go, jego popularność rośnie z każdym kolejnym odcinkiem.

Pierwszy sezon serialu „Rodzina na Maxa” dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go, dostępnej na komputerach, smart TV i urządzeniach mobilnych.

Twórcy produkcji
Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP (filmy „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Czarny młyn” oraz seriale „Mecenas Porada”, „Osaczony”). Za reżyserię odpowiada Marta Karwowska („Tarapaty”, „Sowa”). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat