2022-11-04

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Casting do 18. edycji. Zgłoś się!

Zostań gwiazdą muzycznego show Polsatu! Co zrobić, żeby wziąć udział w programie? W 18. sezonie do grona siedmiu artystów występujących na scenie dołączy jedna osoba wybrana w castingu. To pierwsza na świecie tak wyjątkowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a dla uczestnika przygoda życia i możliwość treningów wokalnych i artystycznych pod okiem specjalistów. Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2022 roku.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Niepowtarzalna okazja
Zaproszenie na casting do 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” skierowane jest do wszystkich widzów, którzy chcą pokazać swój sceniczny talent. Wybrany uczestnik otrzyma nie tylko szansę występu w show, ale także możliwość wzięcia udziału w treningach wokalnych i artystycznych z najlepszymi nauczycielami w kraju. To oznacza wiele cennych godzin spędzonych z Agnieszką Hekiert i Krisem Adamskim. Rywalizacja o Złotą Twoją Twarz jest także gwarancją przeżycia niezapomnianej przygody życia oraz współpracy z profesjonalnymi makijażystami i stylistami niezastąpionej ekipy programu.

Jak zgłosić się do programu?
W castingu może wziąć udział każdy, kto w chwili zgłoszenia ma ukończone 16 lat i potrafi śpiewać, prezentować układy taneczne i choreografie. Umiejętności wokalne trzeba potwierdzić, przesyłając nagrania minimum czterech zróżnicowanych utworów muzycznych. Jakie warunki trzeba jeszcze spełnić? Sprawdź wszystkie szczegóły: ZOBACZ REGULAMIN.
Na zgłoszenia drogą mailową na adres castingttbz@polsat.com.pl czekamy do 15 grudnia 2022 roku.

Jeszcze więcej emocji
Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oparty jest na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar”. Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie siedemnastu edycji show wystąpiło aż 136 gwiazd nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do tej pory jednak do produkcji byli zapraszani wyłącznie znani artyści. Tym razem jedno miejsce czeka na utalentowanego widza.

Pierwsza taka edycja na świecie!
- Autorami tego pomysłu są przede wszystkim nasi widzowie, którzy przez ponad osiem lat zdążyli zbudować niezwykłą więź z tym programem i mają olbrzymią chęć brania w nim czynnego udziału - wyjaśnia Pascal Litwin, producent kreatywny „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, listów z prośbami o taką szansę. Telewizja Polsat zawsze priorytetowo traktowała relację z widzem i podtrzymywanie z nim dialogu. Ta decyzja jest właśnie tego dowodem - dodaje. - To wielka chwila w historii formatu „Your Face Sounds Familliar”, ponieważ nigdzie na świecie nie zdecydowano się na taki krok. Dla nas najważniejszy jest ciągły rozwój i chęć dostarczania widzom wspaniałych emocji. Jesteśmy pewni, że emocje właśnie w obliczu tej decyzji zyskają na intensywności, a wyłoniony w drodze castingu szczęśliwiec spełni niejedno swoje marzenie - przekonuje Artur Patkowski, producent kreatywny programu.

  

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i zostań gwiazdą „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

_