2022-11-04

Nowość w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mamy komentarze!

Robert Janowski i Agnieszka Hekiert oceniają pomysł castingu na uczestnika, który wystąpi osiemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” obok siedmiu gwiazd. To szansa, dla osób, które nie są jeszcze znane, ale chciałyby podzielić się swoim talentem aktorskim, wokalnym i tanecznymi. Co mówią o tej idei juror i trenerka głosu muzycznego show Polsatu?

Tego jeszcze nie było!
- Fajna furtka dla ludzi i ktoś będzie mógł dotknąć takiej pracy zawodowców - mówi Agnieszka Hekiert, która związana jest z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku. Trenerka wokalna zaznacza jednak: - Nie chodzi o samą pracę. Jest jeszcze element charyzmy - dodaje. Robert Janowski jest podobnego zdania. - Pomysł jest fajny - mówi juror i zwycięzca piętnastej edycji show.

Wysoki poziom
Robert Janowski wspomina siedemnasty sezon muzycznego show Polsatu i przyznaje, że punktowanie metamorfoz uczestników było dla jurorów problemem. - To była edycja, gdzie powinniśmy mieć siedem dziesiątek, żeby nie krzywdzić pozostałych, którzy byli naprawdę znakomici - podkreśla. -Bardzo mocna ekipa - wtóruje mu Agnieszka Hekiert.

Co jeszcze mówi duet o wspólnej pracy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Sprawdź wideo!

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 17, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo w Telewizji POLSAT.