2022-11-04

Lenka Klimentova: Ten program był nam bardzo potrzebny

0

Tancerka wspomina produkcje, w których uczestniczyła razem z mężem, Jankiem. Z okazji trzydziestolecia Telewizji POLSAT Lenka Klimentova sięga pamięcią do programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Opowiada także o innych projektach stacji, w których brała udział. Co mówi o show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Ninja Warrior Polska”?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Początki w Polsacie
- Udział w programie „Taniec z Gwiazdami” zawdzięczam pani reżyser Agacie Lipnickiej-Modrzejewskiej, która zadzwoniła i mnie zaprosiła. To było bardzo miłe i nigdy tego nie zapomnę, bo od tego wszystko się zaczęło - zdradza Lenka Klimentova. Który sezon i uczestnik zapadł jej w pamięć najmocniej? - Bardzo miło wspominam edycję z Bogdanem Kalusem. Nie chcę, żeby ktoś inny, z kim tańczyłam, poczuł się urażony, ale po prostu z Bogdanem bardzo się polubiliśmy - mówi tancerka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Miłość na zawsze
Lenka Klimentova chętnie wraca do programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia”, w którym wystąpiła wspólnie z mężem Jankiem. Pary miały okazję zobaczyć się w kilku odsłonach, które zmieniały ich wiek. - Ta produkcja trafiła nam się w dobrym momencie, potrzebowaliśmy jej - ujawnia gwiazda. Rozmowy z zakochanymi prowadziła Katarzyna Montgomery. - Upewniło to nas oboje, że chcemy się ze sobą zestarzeć. To było bardzo emocjonalne przeżycie. Te charakteryzacje były zrobione super, nie spodziewałam się, że będą aż tak dobre. Pamiętam, że odwróciłam się i to mnie tak ruszyło, że aż się popłakałam. Zwłaszcza ta druga przemiana, ta bliżej stówki (śmiech). Dla zaawansowanych par to musiało być coś wielkiego - komentuje.

Udany pierwszy raz
- W 2021 roku byłam zaproszona po raz pierwszy na Sylwestra w Polsacie, to było bardzo fajne doświadczenie. Pojawiłam się jako prowadząca na scenie z Rafałem Maserakiem. Od tej pory doceniam wszystkich prowadzących na żywo - mówi Lenka Klimentova, która debiutowała w roli gospodyni imprezy. - To są rzeczy dla mnie szczególnie trudne, bo po polsku, ale uważam, że teraz lepiej bym sobie dała radę niż w czeskim - żartuje tancerka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Więcej takich formatów
Tancerka chwali również inne programy Polsatu, takie jak „Love Island. Wyspa miłości” czy „Ninja Warrior Polska”. Czy jako instruktorka fitness zgodziłaby się zmierzyć z przeszkodami na torze? - Nie wiem, czy mogłabym tam wystąpić. Najpierw musiałabym wrócić do formy, ale prawda jest też taka, że mam akurat lęk wysokości - śmieje się Lenka Klimentova.

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze