2022-11-04

„Polsat. 30 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami!”

0

5 grudnia 1992 roku wystartowała pierwsza prywatna, niezależna telewizja w Europie Środkowo-Wschodniej - Telewizja POLSAT. W 2022 roku stacja obchodzi 30. urodziny. Dziś Polsat to 39 kanałów telewizyjnych, nadawanych 24 godziny na dobę, które codziennie oglądają miliony Polaków. 4 listopada wystartowała jubileuszowa kampania pod hasłem „Polsat. 30 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami!”

Wyjątkowy jubileusz i uroczysta gala
Polsat świętuje swoje 30. urodziny przez miesiąc, aż do uroczystej gali 6 grudnia w Teatrze Wielkim. Zaczynamy kultowym przebojem „40 lat minęło” śpiewanym wiele lat temu przez Andrzeja Rosiewicza. Utwór w nowej aranżacji Tomka Szymusia i ze słowami napisanymi specjalnie z okazji jubileuszu Polsatu wykonuje Andrzej Piaseczny wraz z towarzyszącą mu orkiestrą Tomka Szymusia. „30 lat minęło jak jeden dzień. Emocji moc i wiele pięknych scen. Ten świat słoneczny uśmiech wciąż dawać chce…” - śpiewa wokalista.

Tą piosenką zabieramy widzów w nostalgiczną podróż po kultowych produkcjach Polsatu, żeby wspominać niezwykłych artystów, pokażemy stację wczoraj i dziś z jej wspaniałymi gwiazdami, dziennikarzami i prowadzącymi. Ten utwór poza emocjonalnym aspektem ma jeszcze swoje przesłanie - jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy współtworzyli tę stację i dla Widzów, dzięki którym wciąż możemy robić to, co kochamy zgodnie ze słowami piosenki „Bo nas na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze stać”… Jubileuszowy utwór zamyka założyciel Polsatu Zygmunt Solorz z osobistym przesłaniem „Dziękuję za wspólne 30 lat”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Co z okazji urodzin?
Na antenach Polsatu pojawią się też specjalne mini audycje, w których prawie 40 gwiazd związanych ze stacją podzieli się z widzami swoimi wspomnieniami i anegdotami. Z okazji Jubileuszu została też przygotowana specjalna oprawa antenowa akcentująca liczbę „30”, pojawiająca się za każdym razem, gdy mowa jest o urodzinach stacji. Logo Polsatu na zdjęciach profilowych w mediach społecznościowych również zmieni się na jubileuszowe.

Kampania 30-lecia Polsatu została zaplanowana również na nośnikach OOH, w prasie, radiu i internecie.

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze