2022-11-04

Karolina Gilon: Wychowałam się na tym serialu Polsatu. Wideo!

Prezenterka stacji wspomina jedną ze znanych produkcji. O czym dokładnie mówi? Karolina Gilon w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go sięga pamięcią do dzieciństwa i programów, które chętnie oglądała. Jak zapamiętała główną bohaterkę serialu „Zbuntowany anioł”? Dlaczego utożsamia się ze słynną Milagros? I co jeszcze mówi na temat 30-lecia Polsatu?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Bohaterka wzorem
Karolina Gilon zapytana o pierwsze niezawodowe wspomnienie z Telewizją POLSAT odpowiada bez zastanowienia: - „Zbuntowany anioł”! To był taki serial, na którym się wychowywałam - sięga pamięcią. - Troszeczkę się utożsamiam z postacią Milagros, która jest chłopczycą, a kiedy trzeba to kobietą - dodaje, mówiąc o bohaterce, którą grała Natalia Oreiro.

Marzenia się spełniają
Prowadząca takich programów jak „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska” uświadomiła sobie, jak długą drogę zawodową przeszła. - To jest dla mnie ogromny szok, że kiedyś z perspektywy małej dziewczynki oglądałam stację, a teraz sama uczestniczę w tym, co się dzieje. To dla mnie mega wzruszające - przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat