2022-11-04

„Hell's Kitchen”: Uczestnicy o siódmej edycji programu

Co mówią o wymagającej rywalizacji? Jak zapamiętają udział w piekielnym reality show? W wyjątkowej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go swoimi wrażeniami dzielą się jedni z bohaterów siódmej edycji: Anna Anklewicz, Igor Łubkowski, Osuemhe „Osi” Ugonoh i Kamil Krupicz. W jaki sposób „Hell's Kitchen” zmienił ich życie? Czego dowiedzieli się o sobie i co zyskali dzięki tej wyjątkowej kulinarnej przygodzie? Jak wyglądają relacje pomiędzy uczestnikami po programie?

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

O krok od zwycięstwa
Anna Anklewicz stanęła do walki w finale z Jarkiem Grudą. Pomimo tego, że nie udało jej się wygrać nagrody głównej, udział w show jest dla niej wielkim wyróżnieniem. - Zaszliśmy tak daleko, przeszliśmy tak długą drogę i naprawdę cały czas sobie kibicowaliśmy - zapewnia uczestniczka. Czego nauczyła się w programie o sobie? Jakie ma plany na przyszłość?

  

Pan od idealnego bulionu
Igor Łubkowski był w drużynie Jarka Grudy podczas ostatniego serwisu. - Finał i werdykt bardzo mi się podobały - mówi uczestnik. Nie kryje, że między nim a zwycięzcą narodziła się przyjaźń. - Spędzamy dużo czasu razem. Jestem zadowolony, że wygrał. Zasłużył na to - przekonuje. Co program „Hell's Kitchen” zmienił w życiu mężczyzny?

  

Połączenie starej i nowej szkoły
- Ta edycja była takim połączeniem oldschoolu i newschoolu - ocenia Osi Ugonoh w rozmowie z POLSAT.PL. - Myślę, że ten sezon przyniósł nowe emocje widzom - dodaje uczestniczka. Jak jeszcze komentuje to, co działo się w show? Które z wielu kolejnych projektów zawodowych gwiazdy są najbliżej realizacji?

  

Rozwój przede wszystkim
Kamil Krupicz podkreśla, że czas w „Hell's Kitchen” był intensywny. - Było rozwojowo nie tylko w kwestiach kulinarnych. Poznałem fantastyczne osoby, które uświadomiły mi nie tylko, czym jest życie w kuchni, ale także pokazały wielkie serca - mówi aktor. Co najmocniej zapamięta z siódmej edycji i dlaczego?

  

„Hell's Kitchen” - edycja 7, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat