2022-11-03

Mateusz Gessler: O wygranej w „Hell's Kitchen” przesądziło...

0

Szef „Piekielnej kuchni” podsumowuje siódmą edycję programu dla POLSAT.PL. Mateusz Gessler komentuje poczynania uczestników. Dlaczego jego zdaniem ta edycja „Hell's Kitchen” była niezapomniana? Jakie emocje towarzyszyły mu w kulinarnym programie? Co musi zrobić Jarek Gruda, aby jak najlepiej wypaść na stażu w jednej z jego restauracji?

Oglądaj Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia online na polsatgo.pl.

Debiut w roli szefa „Hell's Kitchen”
Mateusz Gessler po finale siódmej serii chętnie komentuje przygodę z show. - To była moja pierwsza edycja i była wyjątkowa - mówi szef. Dlaczego jego zdaniem warto było śledzić losy i poczynania wschodzących gwiazd kuchni? - Nasi uczestnicy pokazali prawdę i to jest dla mnie najważniejsze - dodaje.

Kluczowa decyzja
- Różne kryteria przesądziły o wygranej. Szacunek do produktu, swojego zespołu, ciężka praca, kreatywność - Mateusz Gessler wylicza elementy, które zdecydowały o zwycięstwie Jarka Grudy. - Nie miał takiej łatwej drużyny, jak się wydaje. To jego siła wewnętrzna i sposób zarządzania spowodowały, że wygrał - kontynuuje Mateusz Gessler.

Nauka to podstawa
Jarek Gruda wraz z triumfem w show wygrał prestiżowy staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. Czy szef kuchni ma dla niego rady na ten wyjątkowy czas pracy? - Otworzyć uszy, oczy i zadawać miliard pytań. Uczyć się cały czas - zachęca szef. Co jeszcze według niego ma znaczenie? Zobacz wideo!

  

„Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” - edycja 7, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze