2022-10-24

18 lat serialu „Pierwsza miłość”. Aneta Zając dla POLSAT.PL

0

Ulubiona produkcja widzów świętuje osiemnaste urodziny. Od początku w obsadzie jest Aneta Zając, czyli serialowa Marysia Radosz. W rozmowie z POLSAT.PL aktorka wspomina początki pracy. Mówi między innymi o zabawnym falstarcie na planie i... scenach tańca na rurze! Zdradza także, jaka jest według niej tajemnica popularności hitu Polsatu. Zobacz wideo!

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Od początku w obsadzie
„Pierwsza miłość” od samego pojawienia się na antenie wzbudzała sympatię widzów. Osiemnaście lat później nadal jest chętnie oglądana, a fani nie wyobrażają sobie kolejnych sezonów bez Marysi, w którą wciela się Aneta Zając. - Jest bardzo dużo osób oglądających nasz serial. Bardzo się z tego powodu cieszymy. To daje nam energię do dalszej pracy - podkreśla aktorka. Jej zdaniem, znakomita atmosfera w ekipie przenosi się z planu na ekran, co tłumaczy niesłabnącą popularność produkcji.

Podwójny pierwszy dzień
W rozmowie z POLSAT.PL gwiazda wspomina debiut w serialu. - Pamiętam, że się obudziłam podekscytowana i zestresowana. Udałam się na plan, a tam... nikogo nie było! - mówi. - Poczekałam jeszcze pół godziny, nikt nie przychodził. Zadzwoniłam do produkcji zapytać, co się dzieje. Powiedzieli mi: „przepraszamy, zapomnieliśmy ci powiedzieć, że zdjęcia są odwołane, zaczynamy jutro” - śmieje się Aneta Zając, przypominając swój pierwszy dzień na planie.

Co jeszcze zdradza o hitowym serialu Polsatu? Które momenty z pracy pamięta szczególnie?

  

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze