2022-10-05

Piotr Mróz dla POLSAT.PL o „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz!

0

Zwycięzca dwunastej edycji show w specjalnej rozmowie o szóstym odcinku. Piotr Mróz w materiale wideo opowiada o wrażeniach z widowni „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jakim przeżyciem jest dla aktora serialu „Gliniarze” obserwowanie wydarzeń na parkiecie? Który para jest jego ulubioną? W wywiadzie dla POLSAT.PL i Polsat Go zdobywca Kryształowej Kuli przekazuje także rady dla uczestników 13. odsłony programu.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Faworytką jest...
Piotr Mróz wskazuje, kto podobał mu się na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” najbardziej. - Największymi umiejętnościami tanecznymi tutaj wyróżnia się Natalia Janoszek - mówi. - Ma luz w tańcu, mimika, taka pewność siebie i przy tym wszystkim jeszcze technika. Jak zawodowiec - przyznaje zwycięzca dwunastej edycji show.

Tego się nie zapomina
Aktor znany z serialu „Gliniarze” nie ukrywa, że powrót do programu to moment, w którym wracają wszystkie wspomnienia, nawet gdy nie staje się już na parkiecie. - Czułem te emocje, które towarzyszą każdej parze. To jest taka pozytywna adrenalina - stwierdza.

Cierpliwość popłaca
- Program wchodzi w fazę pucharową, ale nie myślcie o tym - Piotr Mróz śmiał radzi uczestnikom, którzy zostali w programie. - Skupcie się na pracy, a cała reszta przyjdzie, zostanie doceniona - twierdzi zdobywca Kryształowej Kuli.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze