2022-10-04

Ola Kot: Chciałabym, żeby Kryształowa Kula trafiła do...

0

Prezenterka ESKA TV o 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Ola Kot oglądała szósty odcinek z widowni. Był to dla niej pierwszy powrót do studia programu od czasu uczestnictwa w produkcji. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go opowiada o swoich wrażeniach z odsłony show poświęconej filmowi „Dirty Dancing”. Komu kibicuje najmocniej i dlaczego?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Udany powrót
- Od kiedy skończyłam swoją edycję „Tańca z Gwiazdami” to nie byłam na żadnym odcinku - ujawnia Ola Kot, uczestniczka 10. serii programu. Od razu wracają wspomnienia. - Gdziekolwiek się zdarzy, że spotkam Tomka Barańskiego, z którym tańczyłam, to od razu jest taka energia. Cieszę się, że czasami się gdzieś przetniemy na imprezach - mówi. Prezenterka ESKA TV komplementuje zabawę w szóstym odcinku show z kultowym filmem „Dirty Dancing”. - Opening był super. Bardzo fajny motyw przewodni - podkreśla.

Na kogo głosuje Ola Kot?
Ola Kot zdradza, która uczestniczka jest jej faworytką. - Zostałam spontanicznie zaproszona, żeby krzyczeć i klaskać dla Ilony Krawczyńskiej - mówi w wywiadzie dla POLSAT.PL. - Bardzo bym chciała, żeby wygrała, bo jest szczerą, fajna babką - dodaje dziennikarka.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze