2022-10-04

„Taniec z Gwiazdami”: Kultowy film i wielkie emocje. Wideo!

Pary o produkcji „Dirty Dancing” i swoich występach na parkiecie programu Polsatu. Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Janja Lesar i Wiesław Nowobilski w rozmowach z POLSAT.PL i Polsat Go oceniają film, który był motywem przewodnim szóstego odcinka 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Dlaczego ich zdaniem jest legendarny? Co jeszcze mówią o rywalizacji na parkiecie?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Przygotowanie do tematu poza parkietem
Jacek Jelonek w wywiadzie ujawnia, że jest wielkim fanem film „Dirty Dancing”. - Oglądałem dokument o historii jego powstania. To, że stał się hitem, to przypadek - mówi. Rochwytywany model zatańczył w parze z Michaelem Danilczukiem porywającego rock&rolla. Następnie zaprezentowali tango w pojedynku. - Wydaje mi się, że oba występy zostały sprawiedliwie ocenione - stwierdza tancerz.

  

Swoboda i wolność
Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński otrzymali 35 punktów od jurorów za swinga do piosenki „Be My Baby”. - Okazuje się, to taki taniec, który nie ma zasad technicznych - mówi współprowadząca program „Farma” w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. - Tutaj mieliśmy trochę mniej do trenowania. Staraliśmy się znaleźć klimat i atmosferę - objaśnia partner gwiazdy.

  

Taniec to nie wszystko
- Myślę, że poszło nie najgorzej, poszło dobrze. Punkty się nie liczą, liczy się to, co na parkiecie - tymi słowami Wiesław Nowobilski podsumowuje występ z rumbą. Wraz z Janją Lesar zatańczył rumbę do utworu zatytułowanego „Hungry Eyes”. - Wierzę, że tworzymy parę. Duet, który dobrze się ze sobą czuję. Wydaje mi się, że tym wygrywamy - zastanawia się tancerka.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat