2022-10-05

Magda i Wiktor zaręczyli się w „Love Island. Wyspa miłości”!

0

Po raz pierwszy w historii oświadczyny w willi randkowego reality show Polsatu! Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki to zwycięzcy 4. edycji „Love Island. Wyspa miłości”, którzy po wyjściu z programu zamieszkali razem, tworząc udany związek. W finałowym tygodniu 6. sezonu produkcji dołączyli do gry uczestników. Podczas wspólnej zabawy Wiktor poprosił partnerkę o rękę, a Magda powiedziała „tak”! Zobacz wideo!

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Ślubna zabawa całkiem na serio!
Choć uczestnicy 6. edycji programu wiedzą, że w willi powinni spodziewać się niespodziewanego, nagłe pojawienie się Magdy i Wiktora wszystkich bardzo zaskoczyło. Zwycięzcy sezonu emitowanego jesienią 2021 roku zaprosili Wyspiątka do gry „Mój ci on”. W pewnym momencie zrobiło się poważnie i romantycznie. Chłopak przyklęknął i wyciągnął pierścionek zaręczynowy. - Cudownie jest wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło - powiedział. - Chciałbym spędzić z tobą resztę życia. Czy zostaniesz moją żoną? - zapytał. Magda upewniła się, że oświadczyny nie są tylko częścią zabawy. Powiedziała „tak” i zakochani wpadli sobie w objęcia!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Kim są zwycięzcy 4. edycji „Love Island. Wyspa miłości”?
Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki w programie bardzo szybko wpadli sobie w oko. Nie mieli oporów przed wyznawaniem miłości w Kręgu Ognia. Uchodzili za idealną parę, co potwierdzili po wygranej i zakończeniu show. Dziewczyna pochodząca z Katowic i pracująca w Warszawie oraz Islander ze Szczecina zamieszkali razem w stolicy. Teraz planują ślub, a ponieważ zgodnie twierdzą, że chcą zostać rodzicami, czekamy na pierwsze dziecko pary z „Love Island. Wyspa miłości”!

Zaręczyny Magdy i Wiktora w 33. odcinku 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości” w środę 5 października o godz. 22:10 w Polsacie.

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze