2021-10-10

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, wielki finał

0

Magda i Wiktor zwycięzcami! On wybrał „miłość” i wygrali nagrodę główną! To oznacza, że 100 tysięcy złotych dla najlepszej pary czwartej edycji randkowego reality show Polsatu podzielą między siebie po połowie. Sukces zawdzięczają jednak prawdziwemu uczuciu, które w opinii widzów zasłużyło na najwyższy wynik podczas głosowania w oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości”. Wszystkiego najlepszego!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Cudownych wspomnień czar
Ostatni dzień, ostatnie wspólne śniadanie i ostatnie przywoływanie momentów, które pozostaną im w pamięci na długie lata. Spojrzeli wstecz, żeby jeszcze raz przeanalizować swoją drogę do finału, pouśmiechać się do wydarzeń, które nie zawsze były wesołe i podsumować udział w programie z pełnym optymizmem. A potem wypili toast. Za miłość!

Piękne zakończenie
Na ten wieczór czekali fani programu oraz sześcioro finalistów. Przez kilka tygodni niemal dzień w dzień uczestnicy dzielili się swoimi emocjami, budując relacje i związki, a publiczność te emocje śledziła na antenie Polsatu oraz w internecie i aplikacjach stacji. Teraz wszyscy chcieli dowiedzieć się, która z trzech par podbiła serca Polaków. Karolina Gilon wkroczyła do willi po raz ostatni w czwartej edycji.

„Cóż to był za sezon!”
- Chyba nikt nie miał wątpliwości, że pośród tak wrażliwych i dojrzałych ludzi musi narodzić się coś wspaniałego - powiedziała prowadząca i rozpoczęła ostatnie odliczanie przed werdyktem widzów. - Atmosfera od początku była świetna! Czasem aż ciężko było za nimi nadążyć... - dodała i zaprosiła do siebie gwiazdy wieczoru, żeby z nimi porozmawiać, a potem wspólnie obejrzeć zarejestrowane chwile i podać wyniki.

3. miejsce: Paulina i Andrzej
Ich historia to gotowy scenariusz na hollywoodzkie love story. Po jednej stronie nieśmiały romantyk, wrażliwy i ułożony, gotowy poświęcić się dla prawdziwej miłości. Po drugiej zachowawcza, zdystansowana i niepewna swego marzycielka, szukająca partnera, który zapewni jej wierność, szacunek i będzie we wszystkim wspierał.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

32-letni Andrzej ze wsi Ruszów na Dolnym Śląsku oraz 25-letnia Paulina ze Szczecina początkowo nie byli sobie pisani, ale waleczny książę robił wszystko, żeby zdobyć księżniczkę. Pełen dramaturgii test Casa Amor ostatecznie wyszedł im na dobre i mocno związał.

2. miejsce: Aleksandra i Adrian
Wszedł do programu na samym początku, licząc, że spotka tę jedyną, odważną i idealną. W trakcie kilka razy zmieniał partnerki, ale z żadną nie potrafił stworzyć czegoś trwałego. Ona dołączyła w drugiej połowie sezonu, żeby trochę namieszać, głównie nastawiona na szczerość i lojalność, i od razu wpadła mu w oko. W trójkącie AAA wówczas przegrał z Arkiem, ale po Casa Amor, miał już drogę wolną do jej serca.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

24-letni Adrian z Łodzi i 25-letnia Aleksandra z Wrocławia z dnia na dzień zamienili emocjonalny kryzys w pełnię szczęścia. Mogli wreszcie odkrywać siebie. Komunikatywni i otwarci, znaleźli to, czego szukali i czemu chcą dać szanse w Polsce.

1. miejsce: Magda i Wiktor
Gdy ktoś jest czegoś pewny, to nie chce nic zmieniać i dąży wyłącznie do tego, żeby swoje szczęście utrwalać. Nuda i stabilizacja? Wręcz przeciwnie. Kwitnące uczucia, spokój i komfort przebywania razem, inspirują i uczą, jak można stworzyć silny związek w krótkim czasie, który może być już wartością na całe życie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

28-letnia Magda z Warszawy i 27-letni Wiktor ze Szczecina bardzo szybko odkryli, że „Wyspa miłości” połączyła ich na dobre i na złe. Nie tylko rozumieli się bez słów, często milcząc w harmonii, ale jak już nadszedł czas na te najważniejsze słowa, to nie wahali się głośno powiedzieć „kocham cię”, przy wszystkich w Kręgu Ognia.

Miłość czy pieniądze?
Ostatnia i najważniejsza decyzja należała do najlepszych z najlepszych. W dłoniach koperty, a w kopertach kartki z dwoma informacjami. Nikt nie miał wątpliwości, że odpowiedź może być tylko jedna. Nagroda główna, czyli 100 tysięcy złotych trafiła w godne ręce - Magdy i Wiktora.

Gratulujemy triumfatorom czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz finał:

Dziękujemy fanom programu i pozdrawiamy!

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze