2022-09-24

Na relacje Dody z mężczyznami wpływa to, jak ocenia ojca

0

W czasie rozmowy z psychologiem w 4. odcinku swojego show Dorota Rabczewska porównuje jednego z kandydatów do ojca, na co zwraca uwagę Leszek Mellibruda. Wspólnie analizują to, jakie cechy taty gwiazda podziwia, a także to, jak wygląda związek jej rodziców. Jakie wnioski wyciąga z tego specjalista? „Doda. 12 kroków do miłości” w sobotę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Ojciec - mocna postać
Opisując swojego tatę, wokalistka ożywia się. - On jest moim bohaterem - przyznaje. - Ma niesamowite poczucie humoru, jest energetyczny. Wspaniały przyjaciel, człowiek charakteru i honoru. Kocha naturę i przyrodę. Jest samotnikiem. Spokojny, ale też wybuchowy jak trzeba. Bardzo męski, odważny, honorowy, lojalny. Wojownik! - podsumowuje i przyznaje, że ten silny wzorzec może wpływać na to, jak surowo ocenia mężczyzn.

Matka - nigdy w cieniu
Po sugestii Leszka Mellibrudy, że ojciec stawiał matkę w cieniu, Dorota Rabczewska wybucha śmiechem. - Moja matka na drugim planie? Ojciec chodzi jak w zegarku u matki! Oni wspólnie podejmują jej decyzje - podkreśla gwiazda. - Niezwykle charyzmatyczna, lotna, błyskotliwa zabawna, zorganizowana  - wylicza pozytywne cechy matki, ale dodaje też inne. - Ja też jestem upierdliwa, męcząca, ale dzięki temu sama osiągnęłam to co osiągnęłam - wyznaje.

Po kim ma geny Doda?
Wokalistka ocenia, że swój silny charakter odziedziczyła zarówno po ojcu jak i matce. - Często się ścierali, ale też bardzo się kochają - mówi z szacunkiem. Najwyraźniej sama dąży do takiego związku. Czy dzięki programowi będzie miała do niego o krok bliżej? Który z mężczyzn z czwartego odcinka wywołał skojarzenia z ojcem i czy spełnił oczekiwania artystki?

„Doda. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 4:

Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze