2022-09-22

Wesele i 50. urodziny Michała Wiśniewskiego. Co to był za bal!

Wzruszające, pełne radości zdjęcia z imprezy urodzinowej Michała Wiśniewskiego opublikowała na Instagramie jego żona Pola. Uroczystość była tym ważniejsza, że para zdecydowała się połączyć te obchody z długo odkładanym weselem. Wcześniej nie mogli go zorganizować z powodu obostrzeń związanych z pandemią. Jak wyglądał bal u jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Spóźnione wesele
Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się w marcu 2020 roku. Z powodu pandemii, w prywatnej uroczystości w przydomowym ogrodzie wzięli udział tylko najbliżsi. Wokalista zapowiadał później, że imprezę z tej okazji wyprawi, kiedy skończą się ograniczenia. Dotrzymał słowa i 6 września 2022 roku połączył wesele z obchodami swoich 50. urodzin, które wypadały trzy dni później. Mimo że nie była to okrągła rocznica, a ślub wzięli zaledwie dwa i pół roku wcześniej, przed weselem para w gronie rodziny odnowiła przysięgę małżeńską.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Święto miłości
Publikując zdjęcia z uroczystości i przyjęcia, Pola Wiśniewska napisała, że ta chwila zapadła w serca małżonków na zawsze. „Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy” - napisała. Pola Wiśniewska jest piątą żoną artysty. W styczniu 2021 roku na świat przyszedł ich syn Falco Amadeus.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat