2022-06-13

Michał Wiśniewski: Każda chwila jest dobra, aby się przytulić

Juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma piątkę dzieci z trzema żonami: Xaviera, Fabienne, Etienette, Vivienne i Falco Amadeusa. Razem z najstarszą córką był gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” na Polsat Café. Teraz lider Ich Troje pochwalił się na Instagramie kulisami sesji zdjęciowej ze swoim pierworodnym. Czułe zdjęcia, a szczególnie ich opis bardzo spodobały się fanom.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Kim jest Xavier Wiśniewski?
Xavier urodził się w 2002 roku, pod koniec czerwca 2022 roku skończy 20 lat. Jego matką jest druga żona muzyka, Marta - Mandaryna. Fani znają go już od wczesnego dzieciństwa, był bowiem jednym z bohaterów reality show „Jestem jaki jestem”. Zawodowo zajmuje się organizacją koncertów ojca, który bardzo chwali jego podejście do pracy: „Jak zawsze zawodowy i profesjonalny” - pisze i tym razem o nim ojciec.

Michał Wiśniewski i syn?
Jednak głównym przesłaniem wpisu wokalisty jest jego więź z synem. „Przez lata pisałem: Mój Syn - Moja duma. I nic się nie zmieniło. Przy okazji sesji @x.wisniewski_ był w pracy. Potrafiący oddzielić prywatnie od zawodowo prywatnie od zawodowo. Da się? Jak widać nie zawsze, bo czasami każdy moment jest dobry, aby się do siebie przytulić” - komentuje Michał Wiśniewski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Christian Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Czuła męska relacja?
Już w komentarzach artysta napisał „Kocham Cię synu” i zaledwie kilka komentarzy niżej, Xavier odpisał „Love u” dodając serduszko.
Fani zareagowali entuzjastycznie: „Ale klasa, Panowie! Dbajcie o tę relację zawsze, bez względu na wszystko!”, „Masz wspaniałe dzieci, a to już jest największy majątek, jaki można mieć. Szczęście dzieci jest największą radością, jaka jest nam jako ludziom znana”, „Życie nie zawsze układa się, tak jak byśmy tego chcieli, ale dzieci wynagradzają nam wszystkie niepowodzenia swoją bezgraniczną i bezcenną miłością” - piszą, zwracając uwagę na podobieństwo między panami i widoczną na zdjęciach miłość.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo