2022-07-01

Michał Wiśniewski z żoną na Malcie. Nie tylko odpoczynek

0

Juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mówi, że na wczasach relaksuje się, ale też pracuje. Lider zespołu „Ich Troje” po nagraniu płyty „Projekt X” znalazł czas na odpoczynek. W sieci pochwalił się zdjęciami z egzotycznej wyspy w czułych objęciach żony. Przy okazji Michał Wiśniewski zapewnia jednak, że czas spędzony na Malcie wykorzystał także na pracę.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Para w słońcu
Pod koniec czerwca 2022 roku Michał Wiśniewski napisał na Instagramie: „Moja miłość zawsze chce być w cieniu. Niepotrzebnie”. Rzeczywiście na zdjęciu z piękną panoramą miasta to muzyk jest w blasku świateł. Pola Wiśniewska nie wygląda jednak na niezadowoloną. „Pięknie jest” - zachwyca się Maltą w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Christian Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Praca i rozrywka
Odpowiadając na pytania dziennikarzy i internautów wokalista podkreśla, że to służbowy wyjazd, nie precyzując jednak, czym dokładnie się zajmował podczas pobytu na wyspie. Spacer żony w seksownym stroju i koszulce z nazwiskiem męża z pewnością jest promocją jego marki. Chociaż kolejne zdjęcie z gorącym pocałunkiem pary pokazuje, że nie tylko praca się dla nich liczy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Christian Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Po podróży z ukochaną przed Michałem Wiśniewskim kolejne wyzwania zawodowe. Koncert premierowy płyty „Projekt X” zespołu Ich Troje 10 lipca 2022 roku oraz 17. edycja muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym pełni rolę jurora.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze