2022-09-13

„Rysa” - odcinek 5: Co zrobić, gdy wszyscy wokół są przeciw?

Szanowana policjantka Wydziału Zabójstw sama musi się ukrywać. Pętla się zaciska... W obliczu kryzysu Brzozowska ma wrażenie, że na nikogo nie może już liczyć i nikt jej nie wierzy. Odwracają się od niej Walińska oraz partnerka. Przedtem jednak obie dostarczają jej informacje, które mogą wiele zmienić. Tylko jak działać we własnej sprawie, kiedy wciąż trzeba uciekać i ukrywać się przed dawnymi kolegami?

Oglądaj Rysa online na polsatboxgo.pl.

Czas spłacić dług
- Potrzebuję papiery. Dobre! - może nie byłoby to tak szokujące, gdyby nie powiedziała tego policjantka. Ukrywająca się Brzozowska odszukała człowieka, który ma wobec niej dług wdzięczności, by pomógł jej wydostać się z ogródków działkowych i zacząć funkcjonować pod przybranym nazwiskiem. - Dzięki pani nie poszedłem siedzieć - zdradza mężczyzna, obiecując załatwić sprawę. Tylko czy można mu ufać?

Niebezpieczny przeciwnik
Monika dowiaduje się od Walińskiej, że przed laty na Dworcu Centralnym w Warszawie zginął chłopak, zamordowany dokładnie w taki sam sposób, jak ofiary w obecnie prowadzonym śledztwie. Grażyna zdradza także, że w sprawę zamieszani są członkowie mafii wołomińskiej. Jednocześnie jednak wyprasza Brzozowską z mieszkania!

„Życzliwy sąsiad”
Podczas pobytu na działce Monika spotyka sąsiada. Dawny znajomy cieszy się na jej widok, ale też wypytuje, skąd jej obecność w tym miejscu. Sentymentalna wizyta może mieć poważne konsekwencje... Trzeba unikać wszelkich kontaktów?

Monika z tropiącej staje się tropioną. Czy pomocną dłoń wyciągnie do niej znajomy z dawnych lat?

„Rysa” - odcinek 5:

Rysa w poniedziałek o godz. 23:10 i 00:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat